SARL S F M

Telefonat
Vendndodhja
Francë, BOIS LE ROI
34 RUE CASTELLANI 77590 BOIS LE ROI, FRANCE
Ofertat e fundit
 OMAL HB90S MARTEAU HYDRAULIQUE - çekiç hidraulik
 4
2 200 EUR

Çekiç hidraulik për makineri ndërtimi

E re
2019

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

 OMAL HB90S MARTEAU HYDRAULIQUE - bashkues i shpejtë
 3
750 EUR

Bashkues i shpejtë për miniekskavator

E re
2019

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

Renault M180 - zjarrfikëse
 7
16 000 EUR

Zjarrfikëse

1995
58 340 km
180 hp

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

 Beco - bashkues i shpejtë
 4
850 EUR

Bashkues i shpejtë për ekskavator

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

Renault 110-150TI - zjarrfikëse
 5
12 000 EUR

Zjarrfikëse

1992
29 650 km
15 hp

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

Renault M210 - zjarrfikëse
 10
Pyet për çmimin

Zjarrfikëse

1999
210 hp

Online: 2m 15d

SARL S F M

Francë, BOIS LE ROI

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SARL S F M
Mesazhi u dërgua.