Saxtorps Trading AB

Saxtorps Trading AB

 Qira
Telefonat
Faqja e internetit
https://www.saxtorp.com
Orari i punës
07:30-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Suedi, Landskrona
Lamellgatan 10, 261 35 Landskrona
Personat e kontaktit
Jim Hurtig
English, Svenska
Ofertat e fundit
 Hamm HD10VV - rul rrugësh
 12
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2012
657 orët

Online: 2d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238320

 Dynapac CA182D - ngjeshës
 14
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2005
4 185 orët

Online: 5d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238328

 Volvo L110G - fadromë me goma
 18
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2012
7 855 orët

Online: 8d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 116820

 Dynapac CA302D - ngjeshës
 13
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2005
2 400 orët

Online: 8d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona

ID 238258

 Hamm HD8VV - rul rrugësh
 13
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2019
105 orët

Online: 12d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238321

 Dynapac CA141D - ngjeshës
 13
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2005
950 orët

Online: 14d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238319

 Dynapac CA152D - ngjeshës
 16
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2008
2 087 orët

Online: 21d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238314

 Dynapac CC102 - rul rrugësh
 11
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2001
4 304 orët

Online: 28d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238237

 Volvo L50D - fadromë me goma
 14
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2000
13 001 orët

Online: 1m

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 118329

 Dynapac CA152D - ngjeshës
 15
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2011
1 434 orët

Online: 2m 2d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238311

Trego të gjitha ofertat (49)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Saxtorps Trading AB
Mesazhi u dërgua.