Scania Truck Center Benelux
Scania Truck Center Benelux
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1
S
Scania shitës i autorizuar
Galeri

Scania Truck Center Benelux

Vendndodhja
Holandë, Wijchen
Bijsterhuizen 5010
6604 LZ, Wijchen
The Netherlands
Personat e kontaktit
Pascal Kersten
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Scania R410 LA4X2MNA | SCR | AIRCO - njësia e traktorit
 13
33 950 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
299 854 km
4x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 898 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 10orë 18min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11520

Scania R410 LA4X2MNA | SCR | RETARDER | AIRCO - njësia e traktorit
 12
22 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
775 344 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 099 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 11orë 22min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11783

Scania R410 LA4X2MNA | 8T | SCR | RETARDER | AIRCO - njësia e traktorit
 13
22 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
762 470 km
4x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 099 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 11orë 26min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11781

Scania G410 LA4X2MN | SCR | HYDRAULIK | HYDRAULIC | DIFF - njësia e traktorit
 16
19 950 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
389 869 km
4x2
410 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 11orë 40min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 10769

Scania R500 A4X2NA | NEW GENERATION | PTO | NAVIGATION - njësia e traktorit
 13
72 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2017
306 883 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 646 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 14orë 38min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11879

Scania G440 LA4X2MNA | RETARDER | NAVIGATION | - njësia e traktorit
 11
19 950 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
569 814 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 676 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 16orë 56min

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11871

Scania G450 LA4X2MNA | SCR | NAVI | LZV - njësia e traktorit
 13
39 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
471 059 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 800 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1d

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11241

Scania R440 LA4X2MNA | DIFF | RETARDER | AIRCO - njësia e traktorit
 12
21 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
781 636 km
4x2
440 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1d

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11501

Scania R440 LA4X2MNA | DIFF | RETARDER | AIRCO - njësia e traktorit
 13
21 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
792 244 km
4x2
440 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1d

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11503

Scania R450 LA4X2MNA | SCR | DIFF | RETARDER | ROOFAIRCO - njësia e traktorit
 15
57 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
364 810 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 280 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1d

Scania Truck Center Benelux

6 S

Holandë, Wijchen

ID 11536

Trego të gjitha ofertat (187)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Scania Truck Center Benelux
Mesazhi u dërgua.