Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg nga Gjermani, 41 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

Aktivitetet
Leasing
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, 22113 Hamburg
Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:21:40

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
S Scania shitës i autorizuar
4.3
36 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 5

55 450,42EUR

2020450755 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, 22113 Hamburg
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 5

54 950,42EUR

2020477555 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, 22113 Hamburg
SCANIA R 450 A4x2NB - Kompressor!!! Vollluftfederung - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2NB - Kompressor!!! Vollluftfederung - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2NB - Kompressor!!! Vollluftfederung - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2NB - Kompressor!!! Vollluftfederung - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2NB - Kompressor!!! Vollluftfederung - Gjysmë-kamion: foto 5
2019395291 km4x2Euro 6449 hpNgarkesa e dobishme: 10972 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, 22113 Hamburg
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 5
2023110236 km4x2Euro 6500 hpNgarkesa e dobishme: 10391 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, 22113 Hamburg
Ofertat e fundit
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP

Gjysmë rimorkio me tendë
3-aksNgarkesa e dobishme: 32300 kgPesha bruto: 39000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 6dNumri i referencës UVH240316

12 979,83EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 300 885,17 ALL
 • ≈ 13 876,75 USD
3-aksNgarkesa e dobishme: 32300 kgPesha bruto: 39000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SCANIA R 450 A4x2EB

Gjysmë-kamion
2020407479 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 10dNumri i referencës UVH240372

55 950,42EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 607 868,5 ALL
 • ≈ 59 820,06 USD
2020407479 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SCANIA R 450 A4x2EB Volumen Mega Jumbo

Gjysmë-kamion
2020412641 km4x2Euro 6449 hpNgarkesa e dobishme: 10715 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 10dNumri i referencës UVH240347

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 602 857 ALL
 • ≈ 59 766 USD
2020412641 km4x2Euro 6449 hpNgarkesa e dobishme: 10715 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SCANIA R 450 A4x2EB

Gjysmë-kamion
2020509309 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 10dNumri i referencës UVH240374

52 450,42EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 257 063,5 ALL
 • ≈ 56 077,96 USD
2020509309 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W

Gjysmë-kamion
202367453 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 10dNumri i referencës UVH240223

106 950,42EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 10 719 598,5 ALL
 • ≈ 114 347,73 USD
202367453 km4x2Euro 6449 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 1
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 2
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 3
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 4
SCANIA R 500 A4x2NA - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SCANIA R 500 A4x2NA

Gjysmë-kamion
2023106172 km4x2Euro 6500 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 10dNumri i referencës UVH240290

100 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 10 023 000 ALL
 • ≈ 106 917 USD
2023106172 km4x2Euro 6500 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Trego të gjitha ofertat(41)
t1 test dealer - Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.