Scantruck A/S nga Danimarkë, 282 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Scantruck A/S

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Danimarkë, Skive
Katkjærvej 5, 7800 Skive, Denmark
Danimarkë
Katkjærvej 5, 7800, Skive
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:08:24
Personat e kontaktit
Mads Nielsen
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
4.6
48 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Volvo EC20C - Miniekskavator: foto 1
Volvo EC20C - Miniekskavator: foto 2
Volvo EC20C - Miniekskavator: foto 3
Volvo EC20C - Miniekskavator: foto 4
Volvo EC20C - Miniekskavator: foto 5
Pyet për çmimin
20111545 orët16 hp
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme
Pyet për çmimin
2014
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme
Pyet për çmimin
2017
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme
Pyet për çmimin
2022dizel586 orëtLartësia e ngritjes: 17550 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
GMG 6094-RT - Makineritë e tjera: foto 1
GMG 6094-RT - Makineritë e tjera: foto 2
GMG 6094-RT - Makineritë e tjera: foto 3
GMG 6094-RT - Makineritë e tjera: foto 4
GMG 6094-RT - Makineritë e tjera: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Makineritë e tjera GMG 6094-RT

2020
Danimarkë, Skive
Botuar: 6orë 19minNumri i referencës 000701803
Pyet për çmimin
2020
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Ekskavator teleskopik Manitou MT1840A ST5

2022dizel931 orëtLartësia e ngritjes: 17550 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Skive
Botuar: 6orë 19minNumri i referencës 000121876
Pyet për çmimin
2022dizel931 orëtLartësia e ngritjes: 17550 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Ekskavator teleskopik Manitou MT732 EASY COMFORT

2016dizel2778 orëtLartësia e ngritjes: 6900 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Danimarkë, Skive
Botuar: 6orë 19minNumri i referencës 000121891
Pyet për çmimin
2016dizel2778 orëtLartësia e ngritjes: 6900 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Ekskavator teleskopik Manitou MT1840A ST5

2022dizel459 orëtLartësia e ngritjes: 17550 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Skive
Botuar: 6orë 19minNumri i referencës 000121877
Pyet për çmimin
2022dizel459 orëtLartësia e ngritjes: 17550 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
JEKKO SPB209 - Mini vinç: foto 1
JEKKO SPB209 - Mini vinç: foto 2
JEKKO SPB209 - Mini vinç: foto 3
JEKKO SPB209 - Mini vinç: foto 4
JEKKO SPB209 - Mini vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Mini vinç JEKKO SPB209

20161116 orët
Danimarkë, Skive
Botuar: 1dNumri i referencës 000121894
Pyet për çmimin
20161116 orët
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Jekko MPK20 - Mini vinç: foto 1
Jekko MPK20 - Mini vinç: foto 2
Jekko MPK20 - Mini vinç: foto 3
Jekko MPK20 - Mini vinç: foto 4
Jekko MPK20 - Mini vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Mini vinç Jekko MPK20

2016110 orët
Danimarkë, Skive
Botuar: 1dNumri i referencës 000121893
Pyet për çmimin
2016110 orët
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(282)
t1 test dealer - Scantruck A/S
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.