SCANVO TRUCKS DANMARK A/S nga Danimarkë, 487 ads tanishme

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Vendndodhja
Danimarkë, Silkeborg
Hårup Skovvej 7 8600 Silkeborg, Denmark
Shih hartën
Orari i punës
07:30-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:20:08
Personat e kontaktit
Jonas
Deutsch, Dansk, English
Tobias Dencker Andersen
Deutsch, Dansk, English, Svenska
Remi Nikolajsen
Deutsch, Dansk, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
MAN TGL12.220 - Kamion me tendë: foto 1
MAN TGL12.220 - Kamion me tendë: foto 2
MAN TGL12.220 - Kamion me tendë: foto 3
MAN TGL12.220 - Kamion me tendë: foto 4
MAN TGL12.220 - Kamion me tendë: foto 5
Pyet për çmimin
20154x2217 hpNgarkesa e dobishme: 5800 kgPesha bruto: 11900 kg
Danimarkë
MJS LTLA 24 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
MJS LTLA 24 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
MJS LTLA 24 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
MJS LTLA 24 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
MJS LTLA 24 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Pyet për çmimin
20173-aksNgarkesa e dobishme: 18820 kgPesha bruto: 24000 kg
Danimarkë
Pacton  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 1
Pacton  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 2
Pacton  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 3
Pacton  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 4
Pacton  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 5
Pyet për çmimin
20142-aksNgarkesa e dobishme: 27620 kgPesha bruto: 35000 kg
Danimarkë
ScanCon SH4003 Hardox 3m3 4000mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues: foto 1
ScanCon SH4003 Hardox 3m3 4000mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues: foto 2
ScanCon SH4003 Hardox 3m3 4000mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues: foto 3
ScanCon SH4003 Hardox 3m3 4000mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues: foto 4
ScanCon SH4003 Hardox 3m3 4000mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues: foto 5
Kërkoni informacion
Danimarkë
Ofertat e fundit
HMF 20 T/M  for loader crane - Telajo/ Shasia: foto 1
HMF 20 T/M  for loader crane - Telajo/ Shasia: foto 2
HMF 20 T/M  for loader crane - Telajo/ Shasia: foto 3
HMF 20 T/M  for loader crane - Telajo/ Shasia: foto 4
HMF 20 T/M  for loader crane - Telajo/ Shasia: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

HMF 20 T/M for loader crane

Telajo/ Shasia
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
MAN TGM 15-280 - Kamion vetëngarkues: foto 1
MAN TGM 15-280 - Kamion vetëngarkues: foto 2
MAN TGM 15-280 - Kamion vetëngarkues: foto 3
MAN TGM 15-280 - Kamion vetëngarkues: foto 4
MAN TGM 15-280 - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

MAN TGM 15-280

Kamion vetëngarkues
20084x2Euro 4280 hpNgarkesa e dobishme: 8350 kgPesha bruto: 15500 kg
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2dNumri i referencës CP10143
Pyet për çmimin
20084x2Euro 4280 hpNgarkesa e dobishme: 8350 kgPesha bruto: 15500 kg
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Hangler ZWP-H 200 Mega-ZL

Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
2-aksNgarkesa e dobishme: 16980 kgPesha bruto: 20000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
2-aksNgarkesa e dobishme: 16980 kgPesha bruto: 20000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Arocs 3251 K - Kamion me sistem kabllor: foto 1
Mercedes-Benz Arocs 3251 K - Kamion me sistem kabllor: foto 2
Mercedes-Benz Arocs 3251 K - Kamion me sistem kabllor: foto 3
Mercedes-Benz Arocs 3251 K - Kamion me sistem kabllor: foto 4
Mercedes-Benz Arocs 3251 K - Kamion me sistem kabllor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Mercedes-Benz Arocs 3251 K

Kamion me sistem kabllor
2016510 hpNgarkesa e dobishme: 18700 kgPesha bruto: 68000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2dNumri i referencës CN93209
Pyet për çmimin
2016510 hpNgarkesa e dobishme: 18700 kgPesha bruto: 68000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
Volvo FM12 380 HK - Kamion vagonetë: foto 1
Volvo FM12 380 HK - Kamion vagonetë: foto 2
Volvo FM12 380 HK - Kamion vagonetë: foto 3
Volvo FM12 380 HK - Kamion vagonetë: foto 4
Volvo FM12 380 HK - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Volvo FM12 380 HK

Kamion vagonetë
20046x2380 hpNgarkesa e dobishme: 13100 kgPesha bruto: 26000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
20046x2380 hpNgarkesa e dobishme: 13100 kgPesha bruto: 26000 kg
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
Zepro Z150-155 MA - Urë ngritëse: foto 1

Zepro Z150-155 MA

Urë ngritëse
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
Danimarkë, Silkeborg
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(487)
t1 test dealer - SCANVO TRUCKS DANMARK A/S
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.