Schlüter Landtechnik

Schlüter Landtechnik

 Qira
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
http://www.bslandtechnik.de/de/
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
00:00-00:00 E Dielë
Vendndodhja
Gjermani
Oberer Westring 26 - 33142 Büren, Germany
Ofertat e fundit
Köckerling Ultima - mbjellëse në radhë
19 828 EUR

Mbjellëse në radhë

2005

Online: 17orë 27min

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1947

Amazone AD302 - mbjellëse në radhë
 1
4 968 EUR

Mbjellëse në radhë

1993

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1941

Case-IH STX485 - traktor me goma
 4
62 931 EUR

Traktor me goma

2009
8 721 orët
365 hp

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1939

Saphir 180/2 - pajisje plehërimi
 1
1 355 EUR

Pajisje plehërimi

2002

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1942

John Deere 750A - makinë mbjellëse precize
 1
47 414 EUR

Makinë mbjellëse precize

2019

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1946

Kuhn HR304D Sitera 3000 - mbjellëse e kombinuar në radhë
 1
Pyet për çmimin

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2019

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1940

Kuhn Oceanis - spërkatës me rimorkio
 1
Pyet për çmimin

Spërkatës me rimorkio

2019

Online: 9d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1945

Jacoby Eurotrain 2600 - spërkatës me rimorkio
 8
10 000 EUR

Spërkatës me rimorkio

1999

Online: 1m 17d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1937

John Deere T660I HM - autokombajnë
 10
Pyet për çmimin

Autokombajnë

2015
496 orët
287 hp

Online: 1m 23d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1934

John Deere 9780I CTS - autokombajnë
 10
59 483 EUR

Autokombajnë

2006
2 618 orët
279 hp

Online: 1m 23d

Schlüter Landtechnik

Gjermani

ID 12568-1935

Trego të gjitha ofertat (72)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Schlüter Landtechnik
Mesazhi u dërgua.