SEMINGA, UAB
SEMINGA, UAB
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1
E
EP Equipment shitës i autorizuar

SEMINGA, UAB

 Leasing
 Qira
 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Faqja e internetit
http://www.krautuvas.lt
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Lituani, Vilnius
Bukciu Str.8, 04127 Vilnius, Lithuania
Personat e kontaktit
Jolanta Gabrėnienė
English, Lietuvių, Русский
Ofertat e fundit
Genie 8559 - Z-30/20N  - pajisje për trajtimin e materialeve
 1
Pyet për çmimin

Pajisje për trajtimin e materialeve

2007
Elektro
5 504 orët
Lartësia e ngritjes: 1 114 mm

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 8559

Toyota 9552 - 8FG15  - ngarkues me pirun
 4
9 000 EUR

Ngarkues me pirun

2012
6 135 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

Toyota 9535 - 8FBET15  - ngarkues me pirun
 5
9 450 EUR

Ngarkues me pirun

2010
Elektro
5 967 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 9535

Mitsubishi 9614 - FGE15T  - ngarkues me pirun
 3
7 200 EUR

Ngarkues me pirun

2012
Naftë
6 876 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

UniCarriers 9619 - P1F2A25D  - ngarkues me pirun
 5
9 450 EUR

Ngarkues me pirun

2016
3 779 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 9619

Mitsubishi 9561 - FG20T-F17D  - ngarkues me pirun
 4
7 500 EUR

Ngarkues me pirun

2008
5 196 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 9561

Jungheinrich 8367 -TFG50S  - ngarkues me pirun
 4
8 500 EUR

Ngarkues me pirun

2003
LPG
8 368 orët
Lartësia e ngritjes: 3 800 mm

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 8367

Linde 9605 - H16T  - ngarkues me pirun
 4
7 250 EUR

Ngarkues me pirun

2009
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

Linde 9658-E20-02  - ngarkues me pirun
 4
7 500 EUR

Ngarkues me pirun

2007
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 475 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

UniCarriers 9703 - FD15T14  - ngarkues me pirun
 3
8 800 EUR

Ngarkues me pirun

2016
Dizel
5 260 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4d

SEMINGA, UAB

6 E

Lituani, Litauen

ID 9703

Trego të gjitha ofertat (14)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SEMINGA, UAB
Mesazhi u dërgua.