Shanghai Jiangchun Machinery Co nga Kinë, 1886 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Shanghai Jiangchun Machinery Co

Aktivitetet
Qira, Dorëzim, Zhdoganimi, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Kinë, Shanghai
Minhang District, Shanghai
Kinë
No. 41, Jinglian Road, Minhang District, Shanghai
Shih hartën
Orari i punës
08:00-20:00E Hënë - E Premte
09:00-16:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:00

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
Ofertat më të mira
High Quality Good State Caterpillar Heavy Equipment Japan Imported Used Cat 336d Excavator In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
High Quality Good State Caterpillar Heavy Equipment Japan Imported Used Cat 336d Excavator In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
High Quality Good State Caterpillar Heavy Equipment Japan Imported Used Cat 336d Excavator In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
High Quality Good State Caterpillar Heavy Equipment Japan Imported Used Cat 336d Excavator In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
High Quality Good State Caterpillar Heavy Equipment Japan Imported Used Cat 336d Excavator In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator - Ekskavator: foto 1
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator - Ekskavator: foto 2
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator - Ekskavator: foto 3
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator - Ekskavator: foto 4
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator - Ekskavator: foto 5
Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale - Ekskavator: foto 1
Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale - Ekskavator: foto 2
Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale - Ekskavator: foto 3
Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale - Ekskavator: foto 4
Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale - Ekskavator: foto 5
Kontakto shitësin
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator - Ekskavator: foto 1
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator - Ekskavator: foto 2
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator - Ekskavator: foto 3
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator - Ekskavator: foto 4
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator - Ekskavator: foto 5
Ofertat e fundit
Good Quality Volvo Ec480 Original Excavator Crawler Hyundai 485 Excavator In Good Condition 48ton Hyundai 480 Hyundai 520 ai - Ekskavator: foto 1
Good Quality Volvo Ec480 Original Excavator Crawler Hyundai 485 Excavator In Good Condition 48ton Hyundai 480 Hyundai 520 ai - Ekskavator: foto 2
Good Quality Volvo Ec480 Original Excavator Crawler Hyundai 485 Excavator In Good Condition 48ton Hyundai 480 Hyundai 520 ai - Ekskavator: foto 3
Good Quality Volvo Ec480 Original Excavator Crawler Hyundai 485 Excavator In Good Condition 48ton Hyundai 480 Hyundai 520 ai - Ekskavator: foto 4
Good Quality Volvo Ec480 Original Excavator Crawler Hyundai 485 Excavator In Good Condition 48ton Hyundai 480 Hyundai 520 ai - Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

46 887EUR

 • ≈ 4 747 965 ALL
 • ≈ 49 999 USD
2020443 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale

Ekskavator me zinxhirë
20201650 orët179 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Botuar: 13d

30 945EUR

 • ≈ 3 133 614 ALL
 • ≈ 32 999 USD
20201650 orët179 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator

Ekskavator me zinxhirë
20191600 orët162 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Botuar: 13d

14 066EUR

 • ≈ 1 424 379 ALL
 • ≈ 14 999 USD
20191600 orët162 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

High Quality Top Select Medium Scale Korea Original Doosan Dx225,Dx225lc Crawler Excavator With High Productivity In Shanghai

Ekskavator me zinxhirë
20171600 orët162 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Botuar: 13d

14 066EUR

 • ≈ 1 424 379 ALL
 • ≈ 14 999 USD
20171600 orët162 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator - Ekskavator: foto 1
Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator - Ekskavator: foto 2
Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator - Ekskavator: foto 3
Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator - Ekskavator: foto 4
Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator - Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator

Ekskavator
2020443 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Botuar: 13d

46 887EUR

 • ≈ 4 747 965 ALL
 • ≈ 49 999 USD
2020443 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Used Caterpillar 320 Excavator, Excavadora Japan Cat 320gc 320d2 320dl 320c 320cl 320d Excavator Good Perform On Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Used Caterpillar 320 Excavator, Excavadora Japan Cat 320gc 320d2 320dl 320c 320cl 320d Excavator Good Perform On Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Used Caterpillar 320 Excavator, Excavadora Japan Cat 320gc 320d2 320dl 320c 320cl 320d Excavator Good Perform On Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Used Caterpillar 320 Excavator, Excavadora Japan Cat 320gc 320d2 320dl 320c 320cl 320d Excavator Good Perform On Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Used Caterpillar 320 Excavator, Excavadora Japan Cat 320gc 320d2 320dl 320c 320cl 320d Excavator Good Perform On Sale - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

14 066EUR

 • ≈ 1 424 379 ALL
 • ≈ 14 999 USD
2019120 hp
Kinë, Minhang District, Shanghai
Trego të gjitha ofertat(1886)
t1 test dealer - Shanghai Jiangchun Machinery Co
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.