Simex Baumaschinenhandel GmbH nga Gjermani, 59 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Aktivitetet
Qira, Dorëzim
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, D - 71069 Sindelfingen-Maichinge
Maybachstrasse 5D - 71069 SindelfingenGermany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:21:24

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
4.7
7 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Toyota 52-8FDF30 - Pirun ngritës: foto 1
Toyota 52-8FDF30 - Pirun ngritës: foto 2
Toyota 52-8FDF30 - Pirun ngritës: foto 3
Toyota 52-8FDF30 - Pirun ngritës: foto 4
Toyota 52-8FDF30 - Pirun ngritës: foto 5
2018
Gjermani
Husqvarna A 1000 - Pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Husqvarna A 1000 - Pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Husqvarna A 1000 - Pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
2021
Gjermani
CAT CS 66B - Ngjeshës: foto 1
CAT CS 66B - Ngjeshës: foto 2
CAT CS 66B - Ngjeshës: foto 3

88 000EUR

2022200 orët
Gjermani
CAT 317 GC - Ekskavator: foto 1
CAT 317 GC - Ekskavator: foto 2
CAT 317 GC - Ekskavator: foto 3
CAT 317 GC - Ekskavator: foto 4
CAT 317 GC - Ekskavator: foto 5

112 000EUR

20201400 orët
Gjermani
Ofertat e fundit
Terex TW 85 - Ekskavator: foto 1
Terex TW 85 - Ekskavator: foto 2
Terex TW 85 - Ekskavator: foto 3
Terex TW 85 - Ekskavator: foto 4
Terex TW 85 - Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Terex TW 85

Ekskavator
20153000 orët
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
20153000 orët
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Kontakto shitësin
Bomag BW 124 PDH-5 - Ngjeshës: foto 1
Bomag BW 124 PDH-5 - Ngjeshës: foto 2
Bomag BW 124 PDH-5 - Ngjeshës: foto 3
Bomag BW 124 PDH-5 - Ngjeshës: foto 4

Bomag BW 124 PDH-5

Ngjeshës
2022
Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
2022
Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Kontakto shitësin
Komatsu WA 70-5 - Fadrom me goma: foto 1
Komatsu WA 70-5 - Fadrom me goma: foto 2
Komatsu WA 70-5 - Fadrom me goma: foto 3
Komatsu WA 70-5 - Fadrom me goma: foto 4
Komatsu WA 70-5 - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Komatsu WA 70-5

Fadrom me goma
20074100 orët
Gjermani, 71069 Sindelfingen, Germany, Deutschland
Botuar: 3d

21 000EUR

 • ≈ 2 104 830 ALL
 • ≈ 22 452 USD
20074100 orët
Gjermani, 71069 Sindelfingen, Germany, Deutschland
Kontakto shitësin
Terex Schaeff TC 125 - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Terex Schaeff TC 125 - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Terex Schaeff TC 125 - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Terex Schaeff TC 125 - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Terex Schaeff TC 125 - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Terex Schaeff TC 125

Ekskavator me zinxhirë
20162900 orët
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Botuar: 5d

52 000EUR

 • ≈ 5 211 960 ALL
 • ≈ 55 596 USD
20162900 orët
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Kontakto shitësin
GiANT G3500 Tele - Ngarkues teleskopik me rrota: foto 1
GiANT G3500 Tele - Ngarkues teleskopik me rrota: foto 2
GiANT G3500 Tele - Ngarkues teleskopik me rrota: foto 3
GiANT G3500 Tele - Ngarkues teleskopik me rrota: foto 4
GiANT G3500 Tele - Ngarkues teleskopik me rrota: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

GiANT G3500 Tele

Ngarkues teleskopik me rrota
2023
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Botuar: 5d
Pyet për çmimin
2023
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Kontakto shitësin
Volvo EW 160 E - Ekskavator me goma: foto 1
Volvo EW 160 E - Ekskavator me goma: foto 2
Volvo EW 160 E - Ekskavator me goma: foto 3
Volvo EW 160 E - Ekskavator me goma: foto 4
Volvo EW 160 E - Ekskavator me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Volvo EW 160 E

Ekskavator me goma
2015
Gjermani, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Botuar: 5d
Pyet për çmimin
2015
Gjermani, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(59)
t1 test dealer - Simex Baumaschinenhandel GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.