Simex Baumaschinenhandel GmbH

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Faqja e internetit
http://www.simexbauma.de
Vendndodhja
Gjermani, D - 71069 Sindelfingen-Maichinge
Maybachstrasse 5D - 71069 SindelfingenGermany
Ofertat e fundit
MAN TGS 35.480 Kipper 8x4  - kamion vetëshkarkues
 18
63 000 EUR

Kamion vetëshkarkues

2014
Pesha bruto: 37 000 kg

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany

Breining S - HY 5000  - shtrues asfalti
 10
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2000
4 837 orët

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen-Maichingen, Germany

Bomag BPR 60/65D  - pllakë vibratori
 6
7 300 EUR

Pllakë vibratori

2019

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany

Generac GP2600  - set gjeneratori
 5
200 EUR

Set gjeneratori

2020

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen-Maichingen, Germany

Still RX70-35T  - ngarkues me pirun
 10
13 500 EUR

Ngarkues me pirun

2014
LPG
12 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 290 mm
Kapaciteti ngritës: 4 742 kg

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen-Maichingen, Germany

Bomag BPR 40/60D  - pllakë vibratori
 3
5 100 EUR

Pllakë vibratori

2019

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen-Maichingen, Germany

Mercedes-Benz 215 CDI  - furgon
 14
Pyet për çmimin

Furgon

2009
464 500 km
Dizel

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany

Caterpillar 325 FLCR  - ekskavator me zinxhirë
 9
160 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2018
900 orët

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland

Atlas Copco QES 8  - set gjeneratori
 6
1 800 EUR

Set gjeneratori

2020

Online: 11d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland

Bomag BW 213 D-5  - ngjeshës
 2
75 000 EUR

Ngjeshës

2020
50 orët

Online: 11d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland

Trego të gjitha ofertat (27)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Simex Baumaschinenhandel GmbH
Mesazhi u dërgua.