SİNANLI TANKER - TRAILER

SİNANLI TANKER - TRAILER

Faqja e internetit
www.sinanlitanker.com.tr
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-14:00 E Shtunë
Vendndodhja
Turqia, Konya
Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey
Ofertat e fundit
SINAN TANKER-TREYLER Aluminium, fuel tanker- Бензовоз Алюминьевый - gjysmërimorkio me bot
 18
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e karburantit

E re
2020
3-aks

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

Refrigerators Ref Auto Refrigerators Ref Auto [ Copy ] - kamion frigorifer
 8
Pyet për çmimin

Kamion frigorifer

E re
2020

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

SINAN TANKER-TREYLER BİTUM TANKER (SINAN) - gjysmërimorkio me bot
 9
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e bitumit

E re
2020
3-aks

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

SINAN TANKER TRAILER SILO BULK CEMENT TANKER TRAILER - gjysmërimorkio me bot
 19
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e çimentos

E re
2020
3-aks
Vëllimi i serbatorit: 34 000 L

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

MERCEDES-BENZ ADR Fuel Tanker - Полуприцеп Цистерна Бензовоз - عربات الصهريج لنقل الوقود [ Copy ] - autobot
 20
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

E re
2020

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

Fuel Tanker Semitrailer / TANKAUFLIEGER / عربات الصهريج لنقل الوقود ومواد التشحي [ Copy ] - gjysmërimorkio me bot
 10
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e karburantit

E re
2020

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey

SINAN FOOD TRUCK-TRAILERS KITCHEN AND FOOD TRAILERS - FOOD TRUCKS [ Copy ] - rimorkio shpërndarëse
 2
Pyet për çmimin

Rimorkio shpërndarëse

E re
2020

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey

SINAN TANKER-TREYLER Flat Bed - Special Tipper Platform [ Copy ] - gjysmërimorkio me platformë
 10
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë për transportimin e lëndëve drusore

E re
2020
4-aks

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, KONYA

SINAN TANKER-TREYLER LPG Tanker- Газовоз Автоцистерна- صهريج نقل الغاز LPG [ Copy ] - gjysmërimorkio me bot
 8
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e gazit/LPG

E re
2020
3-aks

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, KONYA

SINAN TANKER-TREYLER Ammonia Tanker - Аммиаковоз Автоцистерна - صهريج نقل الأمونيوم [ Copy ] - gjysmërimorkio me bot
 13
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e kimikateve

E re
2020
3-aks

Online: 1m 1d

SİNANLI TANKER - TRAILER

Turqia, Konya

Trego të gjitha ofertat (21)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SİNANLI TANKER - TRAILER
Mesazhi u dërgua.