STARENT Truck & Trailer GmbH

STARENT Truck & Trailer GmbH

Faqja e internetit
http://www.starent-lkw.com/
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Austri, Peuerbach
Bruck 49, A-4722 Peuerbach, Austria
Ofertat e fundit
Peugeot Boxer 35-140, Pritsche DOKA, Klima, Tempomat  - kamioncine me karroceri
 20
22 750 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë

2020
300 km
Dizel
140 hp

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID VAN2031

DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima  - gjysmë-kamion
 20
66 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
144 270 km
4x2
480 hp

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID SZM2056

Volvo FH540, Retarder, Vollluftfederung, I -Park-Cool  - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2020
100 km
4x2
540 hp

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID SZM2058

Peugeot Boxer 35-140, Pritsche DOKA, Klima, Tempomat  - kamioncine me karroceri
 20
22 750 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë

E re
2020
300 km
Dizel
140 hp

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID VAN2031

MAN TGE 3.140, Klima, Automatik, 180° Hecktüren  - furgon
 20
22 990 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
50 237 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID VAN2032

DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima  - gjysmë-kamion
 20
66 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
144 270 km
4x2
480 hp

Online: 5d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID SZM2056

Volvo FH540, Retarder, Vollluftfederung, I -Park-Cool  - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2020
100 km
4x2
540 hp

Online: 8d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID SZM2058

Fliegl 1x20 2x20 / 1x30 / 1x40 / 1x45 Highcube  - transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
19 750 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme

E re
2020
3-aks

Online: 8d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID TR_Fliegl

Peugeot Boxer BlueHDI 140 L3H2, Klima, Tempomat, 3,5T.  - furgon
 20
21 650 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2020
40 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp

Online: 8d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID VAN2029

Schmitz Cargobull VARIOS, Hubdach, Liftachse, Multilook  - gjysmë rimorkio me perde anësore
 20
24 590 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2020
3-aks

Online: 8d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID TR2203

Trego të gjitha ofertat (82)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te STARENT Truck & Trailer GmbH
Mesazhi u dërgua.