Stedefra BV nga Holandë, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Stedefra BV

Vlerësim
4.6 34 komente
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
10:00-14:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Susteren
Baakhoverweg 41 6114RG Susteren Netherlands
Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
Willem Zelissen
Deutsch, English, Français, Nederlands, Polski
Ofertat e fundit
Volvo FH 12 - 340 , Manual , Spring Suspension , Airco , Euro 2 - gjysmë-kamion
 15
8 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH

Gjysmë-kamion

1996
585 114 km
4x2
340 hp

Botuar: 1d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës +159526/163

Ford USA F-150 Raptor 6.2 SVT V8 - veturë
 16
22 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Veturë

2012
150 000 km

Botuar: 2d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës raptor 6.2

DAF XF 105 460 , ZF Manual , Airco , PTO/Tiphydraulic , EURO 5 - gjysmë-kamion
 16
12 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2008
999 661 km
4x2
462 hp

Botuar: 3d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës +818497/178

Dodge Ram Pick Up 1500 Sport 4x4 - veturë
 8
35 000 EUR

Veturë

2021
24 000 km

Botuar: 5d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës 1500/2021

Renault Premium 385 , Manual , 6x2 , Hookarm truck - kamion vetëngarkues
 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëngarkues

1998
762 968 km
6x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 650 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 11d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës +001786/187

MAN TGA 18.480 Retarder , Automatic - gjysmë-kamion
 7
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2004
487 000 km
4x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 13d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës 18-480

MAN TGA 33.530 6x4 , Manual - kamion kabinë-shasi
 9
16 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion kabinë-shasi

2005
916 000 km
6x4
530 hp
Ngarkesa e dobishme: 23 000 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 13d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës 33-530

Mercedes-Benz Actros 2643 6x4 , Tipper , EPS , Euro 2 - kamion vetëshkarkues
 9
20 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1998
520 000 km
6x4
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 13d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

MAN 35.414 , 8x4 , ZF Manual , EURO 3 , 3 way tipper , Spring suspension - kamion vetëshkarkues
 20
22 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2003
79 152 km
8x4
407 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 250 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 13d

Stedefra BV

11

Holandë, Susteren

Numri i referencës +032088/067

Diversen Plus Power PPTL , 5 KVA , New Light Tower - makineri ndërtimi
 8
4 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makineri ndërtimi

E re
2022
Pesha neto: 510 kg

Botuar: 15d

Stedefra BV

11

Holandë, Virovitica - Kroatie

Numri i referencës 5 KVA

Trego të gjitha ofertat (261)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te Stedefra BV
Mesazhi u dërgua.
t1 old