Stedefra BV nga Holandë, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Stedefra BV

Vendndodhja
Holandë, Susteren
Baakhoverweg 41 6114RG Susteren Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
09:00-17:00E Hënë - E Premte
10:00-14:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:06:35
Personat e kontaktit
person
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
person
Willem Zelissen
Deutsch, English, Français, Nederlands, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
4.6
34 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
Volvo FH 12.420 , manual , PTO/ Tipper Hydraulic, Airco , Euro 2 - Gjysmë-kamion
camera_alt 17
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

1999
568981 km
4x2
Euro 2
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 12140 kg
Pesha bruto: 19000 kg

Botuar: 2d

Stedefra BV

11
Holandë
MAN F2000 , 32-322 , 6x4 , ZF Manual , 3 Way Tipper , Spring Suspension - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 19
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1996
329932 km
6x4
Euro 2
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 14800 kg
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 2d

Stedefra BV

11
Holandë
Peugeot DJANGO 50 cc, 25 km , Snor scooter - Motoçikleta
camera_alt 6
1 750 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH

Motoçikleta

2019
3440 km

Botuar: 12d

Stedefra BV

11
Holandë
Dodge Ram Pick Up 1500 Sport , 5.7 , V8 , 4x4 - Veturë
camera_alt 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Veturë

2021
25800 km

Botuar: 1m 4d

Stedefra BV

11
Holandë
Mazda CX-5 2.0 TS+ , 4 WD , Skyactiv , Automaat , Navi - Veturë
camera_alt 12
12 500 EUR

Veturë

2013
230000 km

Botuar: 1m 8d

Stedefra BV

11
Holandë
Mercedes-Benz Actros 3235 , 8x4 , 3 Way Tipper , EPS , 3 Pedals - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 20
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2000
682380 km
8x4
Euro 3
354 hp
Ngarkesa e dobishme: 18960 kg
Pesha bruto: 32000 kg

Botuar: 1m 14d

Stedefra BV

11
Holandë
Bentley Continental Flying Spur 6.0 W12 , Full Option - Veturë
camera_alt 14
18 500 EUR

Veturë

2006
241068 km

Botuar: 1m 14d

Stedefra BV

11
Holandë
Iveco Eurotrakker 190E 38 , 4x4 , 3 way Tipper , Manual , Spring suspension - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 18
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2000
103599 km
4x4
Euro 2
375 hp
Ngarkesa e dobishme: 10000 kg
Pesha bruto: 17750 kg

Botuar: 1m 14d

Stedefra BV

11
Holandë
Mercedes-Benz FAP 2026 , V8 , 6x6 , Tipper , Ex Army , Spring Susp. - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 20
17 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1984
125637 km
6x6
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 10000 kg
Pesha bruto: 21500 kg

Botuar: 1m 28d

Stedefra BV

11
Holandë
Iveco Turbostar 360 , V8 , 6x4 , Watercooling , Tipper , Spring Susp. - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1990
621900 km
6x4
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 16500 kg
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 1m 28d

Stedefra BV

11
Holandë
Trego të gjitha ofertat(238)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.