STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Prodhimi vetanak
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
www.stutrailer.com
Orari i punës
07:30-19:00 E Hënë - E Premte
08:30-13:30 E Shtunë
Vendndodhja
Turqia, Konya
Fevzi Cakmak Mahallesi, Sıla Caddesi, Elit Sanayi Sitesi No:46/I KARATAY / KONYA / TURKEY
Ofertat e fundit
STU 12.7 CBM MIXER TRAILER - gjysmë rimorkio betoniere
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio betoniere

E re
2021
Pesha neto: 9 500 kg
Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg

Online: 26d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Islandë

STU 3 AXLE TIMBER TRAILER - gjysmë rimorkio
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio për transportimin e lëndëve drusore

E re
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 38 000 kg
Pesha bruto: 45 200 kg

Online: 1m 17d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Gjermani, Ennepetal

STU 50CBM TO 71 CBM METAL SCRAP TIPPER TRAILER - MANUFACTURER - gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 18
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese

E re
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 000 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 2m 19d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Belgjikë, Brussel

STU TIPPING CONTAINER CARRIER - transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 12
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme

E re
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 2m 19d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Spanjë, Ajalvir

STU 2 AXLE EXTENDABLE LOWLOADER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 18
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2021
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 000 kg

Online: 4m 15d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Francë

STU Curtainsider Trailer - 3 Axle - gjysmë rimorkio me perde anësore
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me perde anësore

E re
2021
3-aks

Online: 4m 15d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Norvegji

STU 4 AXLE EXTENDABLE LOWBED - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2021
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 65 000 kg
Pesha bruto: 77 500 kg

Online: 4m 15d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Mbretëria e Bashkuar

STU 3 AXLE HARDOX BODY - gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 16
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese

E re
2021

Online: 5m 13d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Turqia, Konya

STU 5 AXLE LOWBED - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 13
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2021
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 60 000 kg
Pesha bruto: 73 800 kg

Online: 5m 23d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Belgjikë, Brussel

STU 4 AXLE TIPPER TRAILER - gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese

E re
2021
4-aks

Online: 5m 23d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Francë, Saclay

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
Mesazhi u dërgua.