SYCARR S.R.L.

SYCARR S.R.L.

Telefonat
Faqja e internetit
www.sycarr.it
Vendndodhja
Itali, Vignola MO
Via per Spilamberto, 1381 41058 Vignola MO, Italy
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
Ofertat e fundit
 Ausa C 150 H X4 (NUOVO) - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 5
36 800 EUR

Ngarkues me pirun për terren të ashpër

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15655/3572353

 Still RX 60-30 L (500 ore lavoro) - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
28 650 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 080 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 14899/3572355

 Daewoo D 70-S2 - ngarkues me pirun
 3
20 600 EUR

Ngarkues me pirun

2005
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 560 mm
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 13567/3572354

 Ausa T 144 H PLUS TAURULIFT (NUOVO) - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 1
39 100 EUR

Ngarkues me pirun për terren të ashpër

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 350 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15656/3507357

 Linde H 50 D-01 - ngarkues me pirun
31 650 EUR

Ngarkues me pirun

2010
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 400 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15723/3572351

 Linde E 14-01-386 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
12 550 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2012
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 150 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15707/3572356

 Linde H 80 D-353-03 - ngarkues me pirun
 1
35 450 EUR

Ngarkues me pirun

2004
Dizel
Lartësia e ngritjes: 3 950 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Online: 9d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15595/3572352

 Linde E 16 H-386-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
7 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2012
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 19d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15228/3566380

 Linde E 30 L-01 (5000 ore lavoro) - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
14 400 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 050 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 19d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15726/3559900

 Linde E 25 L-01 387 (senza batteria) - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
10 350 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 250 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 19d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15152/3118550

Trego të gjitha ofertat (245)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SYCARR S.R.L.
Mesazhi u dërgua.