TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Galeri

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Telefonat
Faqja e internetit
www.teknamotor.pl
Vendndodhja
Poloni, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
ul. Swietokrzyska 2a
27-400 Ostrowiec Swietokrzyski
Personat e kontaktit
Marek
Deutsch, English, Русский
Ofertat e fundit
TEKNAMOTOR Skorpion 250EB - bluarës trungu
 6
Pyet për çmimin

Bluarës trungu

E re
2020
Pesha neto: 1 280 kg
29 hp

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 500 RB - copëtuese druri
 12
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 3 700 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250 SDT - copëtuese druri
 5
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 1 770 kg
73 hp

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 RB - copëtuese druri
 6
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 3 400 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R/90 - copëtuese druri
 6
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 1 450 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R/90 - copëtuese druri
 13
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 1 200 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 RBP - copëtuese druri
 7
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 2 200 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 SDB - copëtuese druri
 9
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 2 470 kg
73 hp

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 160 R - copëtuese druri
 12
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 640 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpon 160 R/90 - copëtuese druri
 12
Pyet për çmimin

Copëtuese druri

E re
2020
Pesha neto: 750 kg

Online: 11m 16d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
Mesazhi u dërgua.