Trailerpartner A/S

Trailerpartner A/S

Faqja e internetit
www.trailerpartner.com
Vendndodhja
Danimarkë, Aabenraa
Egelund A33, DK-6200 Aabenraa , Denmark
Ofertat e fundit
Faymonville tieflader hydr. lenkung - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 1
87 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2014
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 45 000 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Online: 19d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville Tieflader Radmulden/ausziehbar - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
73 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2015
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 45 000 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Online: 22d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Broshuis mega tieflader - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
19 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 800 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 22d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville dobbelt tele 29 m - gjysmërimorkio me platformë
78 875 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

E re
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 000 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Online: 22d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville tieflader 6 axle - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 1
153 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2019
6-aks
Ngarkesa e dobishme: 67 000 kg
Pesha bruto: 85 000 kg

Online: 22d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

ES-GE Tiefbett 300 mm - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
109 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 26d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville Tiefbett forstmaschinen - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 3
87 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 000 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Online: 26d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville Tiefbett 300 mm Ladehöhe - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 2
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 000 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 29d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Faymonville Tieflader mit rampen - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
75 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2018
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 46 000 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Online: 1m 4d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Broshuis Mega trailer - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
25 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 000 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 1m 7d

Trailerpartner A/S

8

Danimarkë, Aabenraa

Trego të gjitha ofertat (122)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Trailerpartner A/S
Mesazhi u dërgua.