TRANSGRUAS

Telefonat
Faqja e internetit
www.transgruas.com
Orari i punës
08:30-13:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Spanjë, Barcelona
Crta. C-17 Km 17 (Pol.Ind. El Batzacs) 08185 Lliçà de Vall, Spain
Ofertat e fundit
Cranab TZ12.2R - vinç i montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

E re
2020

Online: 21orë 13min

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID TG-TZ12.2R

Fassi F32A.0.23 - vinç i montuar në kamion
 6
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2020

Online: 4d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID C-190849-2

Marrel AL 22 S58 - vetëngarkues/ sistem i fadromës ngarkuese
 8
Pyet për çmimin

Vetëngarkues/ sistem i fadromës ngarkuese

2020

Online: 9d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID G-200043

Fassi F65B.0.23 ONE - vinç i montuar në kamion
 2
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2020

Online: 11d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID G-200103

Fassi F600AXP.26 - vinç i montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2004

Online: 11d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID S-200260

Fassi F40B.0.24 e-active - vinç i montuar në kamion
 3
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2020

Online: 14d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID G-200105

Cranab FC8 T1800 - vinç i montuar në kamion
 2
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

E re
2020

Online: 15d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID TG-FC8

Transgruas  - karroceri e ndërrueshme me platformë
 2
Pyet për çmimin

Karroceri e ndërrueshme me platformë

1999

Online: 16d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID TG-CPLAT

Fassi F175A.0.24 active - vinç i montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2020

Online: 16d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID G-200046

Palfinger PK 20002 - vinç i montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2009

Online: 16d

TRANSGRUAS

Spanjë, Barcelona

ID S-200221

Trego të gjitha ofertat (384)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TRANSGRUAS
Mesazhi u dërgua.