Transimpex GmbH

Transimpex GmbH

Faqja e internetit
www.a1-truck.com
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Bakum
Germany, 49456 Bakum, Hansatal 7
Personat e kontaktit
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Iveco Starlis 460 Jumbo, Standklima, Intarder, Hubdach  - kamion me perde anësore
 15
27 800 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2014
599 754 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 21orë 54min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33463

DAF CF 510, Alufelgen, Kipphydraulik, Navi, Intarder  - njësia e traktorit
 15
32 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
340 900 km
4x2
510 hp
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33489

Krone ZZW 18 TBDF, Hub 1070-1450mm HU 07/2020  - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 13
5 600 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 550 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 60448

Mercedes-Benz Container Elektro Kran Tirre 331 Funk, stationär  - karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 15
41 800 EUR
Çmimi neto

Karroceri/kontejner i ndërrueshëm

2016

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 304432

Feldbinder KIP 60.3, Kippsilo, 60m³, Hydraulik,  - gjysmërimorkio me bot
 14
39 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e siloseve

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 500 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 60503

Krone Container Elektro Kran Tirre 331 Funk, stationär  - karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 15
41 800 EUR
Çmimi neto

Karroceri/kontejner i ndërrueshëm

2016

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 30443

MAN TGA 26.480 BB 6x4, analoger Tacho, HU 11/2020  - kamion vetëngarkues
 15
26 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2006
376 812 km
6x4
480 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 21orë 55min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33486

Hüffermann Container Elektro Kran Tirre 331 Funk, stationär  - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
41 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2016
2-aks

Online: 21orë 56min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 304431

DAF XF 106.440 SSC, BDF, ZF-Intarder, Euro 6  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
27 400 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2015
405 896 km
6x2
435 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 21orë 56min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33503

MAN LE 18.220, 3-Seitenkipper, Kran HIAB HIAB 099BS  - kamion vetëshkarkues
 15
26 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2005
324 797 km
4x2
220 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33495

Trego të gjitha ofertat (356)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Transimpex GmbH
Mesazhi u dërgua.