Transimpex GmbH

Transimpex GmbH

Faqja e internetit
www.a1-truck.com
Working hours
Mon - Fri 08:00-18:00
Sat 09:00-13:00
Vendndodhja
Gjermani, Bakum
Germany, 49456 Bakum, Hansatal 7
Personi i kontaktit
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Schmitz Cargobull S01, Tautliner, Lift, Palettenkasten, neue Plane - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
13 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 38 999 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 20orë 42min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33082

Krone SDP 27, Mega, Code XL, Liftachse, HU 03/2020 - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
4 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 170 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 20orë 42min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33187

Krone AZP 18, Baustoff, Multilock, Steckrungen HU 07/2 - rimorkio me anë të palosshme
 15
9 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me anë të palosshme

2012
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 670 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 20orë 42min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33168

Krone SD , Tautliner, Steckrungen, Kilometer 309.971 - gjysmërimorkio me perde anësore
 6
5 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 900 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 20orë 42min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33145

Schmitz Cargobull SKO 24, BI Temp, LBW, Ladebordwand - gjysmërimorkio frigorifer
 15
16 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 38 999 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33143

Schmitz Cargobull BDF Anhänger CIMC, Aufnahme 7.15 / 7.45 - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 13
4 300 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 60323

Krone Isokoffer, Rolltor, 220.934 Kilometer, 1 Vorbesi - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
13 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 720 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 60350

Krone SD Tautliner, - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
5 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 650 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33164

Sommer BDF Wechselbrücke Jumbo 7,82 ,verzinkt - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 14
3 800 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

ID: 60375
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 950 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 60375

Krone WB 7,45 BDF, Bordwand, Baustoff Multilockleiste, - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 13
2 990 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme

ID: 33128
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 750 kg

Online: 3d

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 33128

Trego të gjitha ofertat (349)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Transimpex GmbH
Mesazhi u dërgua.