Trentmann Systemberatung GmbH nga Gjermani, 13 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Trentmann Systemberatung GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Osterappeln
Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:12:15
Personat e kontaktit
Johannes Trentmann

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Hermann Specht BioHeat - Makineri bujqësore: foto 1
Hermann Specht BioHeat - Makineri bujqësore: foto 2
Hermann Specht BioHeat - Makineri bujqësore: foto 3
Hermann Specht BioHeat - Makineri bujqësore: foto 4
Hermann Specht BioHeat - Makineri bujqësore: foto 5
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Osterappeln
Kontakto shitësin
Trenttank GFK - Kontejner roll-off: foto 1
Trenttank GFK - Kontejner roll-off: foto 2
Trenttank GFK - Kontejner roll-off: foto 3
Trenttank GFK - Kontejner roll-off: foto 4
Trenttank GFK - Kontejner roll-off: foto 5
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Osterappeln
Kontakto shitësin
Toplift HTB TS 1857 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Toplift HTB TS 1857 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Toplift HTB TS 1857 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
Toplift HTB TS 1857 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
Toplift HTB TS 1857 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Osterappeln
Kontakto shitësin
Toplift Staja TS 2257 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Toplift Staja TS 2257 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Toplift Staja TS 2257 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
Toplift Staja TS 2257 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
Toplift Staja TS 2257 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Osterappeln
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Güllezubringfass GFK - Cisternë pleh i lëngshëm: foto 1
Güllezubringfass GFK - Cisternë pleh i lëngshëm: foto 2
Güllezubringfass GFK - Cisternë pleh i lëngshëm: foto 3
Güllezubringfass GFK - Cisternë pleh i lëngshëm: foto 4
Güllezubringfass GFK - Cisternë pleh i lëngshëm: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Güllezubringfass GFK

Cisternë pleh i lëngshëm
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 13d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 1
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 2
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 3
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 4
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Trenttrockner 500 kw

Vegla/ Pajisja
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 13d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Toplift HTB TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Toplift HTB TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Toplift HTB TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3

Toplift HTB TS 1862

Rimorkio roll-off/ Skip loader
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 13d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 1
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 2
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 3
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 4
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Trenttrockner 250 kw

Vegla/ Pajisja
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 13d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Hermann Specht BioHeat - Makineri industriale: foto 1
Hermann Specht BioHeat - Makineri industriale: foto 2
Hermann Specht BioHeat - Makineri industriale: foto 3
Hermann Specht BioHeat - Makineri industriale: foto 4
Hermann Specht BioHeat - Makineri industriale: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Hermann Specht BioHeat

Makineri industriale
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 3m 12d
Pyet për çmimin
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Toplift Staja TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Toplift Staja TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Toplift Staja TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
Toplift Staja TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
Toplift Staja TS 1862 - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toplift Staja TS 1862

Rimorkio roll-off/ Skip loader
E re20242-aksPesha bruto: 24000 kg
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 3m 12d
Pyet për çmimin
E re20242-aksPesha bruto: 24000 kg
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(13)
t1 test dealer - Trentmann Systemberatung GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.