Trimen Tractors nga Letoni, 46 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Trimen Tractors

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Letoni, Mārupe
"Vālodzes",Klīves, Babītes pagasts, Babītes novads, Latvia, LV-2107
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:02

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
4.6
87 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
HANGCHA CPD50 - Pirun elektrik: foto 1
HANGCHA CPD50 - Pirun elektrik: foto 2
HANGCHA CPD50 - Pirun elektrik: foto 3
HANGCHA CPD50 - Pirun elektrik: foto 4
HANGCHA CPD50 - Pirun elektrik: foto 5

30 000EUR

2022129 orëtLartësia e ngritjes: 4800 mmKapaciteti ngritës: 4990 kg
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Dynapac CA 252 PD - Rul: foto 1
Dynapac CA 252 PD - Rul: foto 2
Dynapac CA 252 PD - Rul: foto 3
Dynapac CA 252 PD - Rul: foto 4
Dynapac CA 252 PD - Rul: foto 5
2002
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
PONSSE Fox 8W - Korrëse pylltarie: foto 1
PONSSE Fox 8W - Korrëse pylltarie: foto 2
PONSSE Fox 8W - Korrëse pylltarie: foto 3
PONSSE Fox 8W - Korrëse pylltarie: foto 4
PONSSE Fox 8W - Korrëse pylltarie: foto 5

36 000EUR

201021600 orët
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Padagas PI25BHT. Manitou. - Fshesë për Ngarkues teleskopik me rrota: foto 1
Padagas PI25BHT. Manitou. - Fshesë për Ngarkues teleskopik me rrota: foto 2
Padagas PI25BHT. Manitou. - Fshesë për Ngarkues teleskopik me rrota: foto 3
Padagas PI25BHT. Manitou. - Fshesë për Ngarkues teleskopik me rrota: foto 4
Padagas PI25BHT. Manitou. - Fshesë për Ngarkues teleskopik me rrota: foto 5
2015I pershtatshem per modele: Manitou
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Palmse Trailer 5850 - Rimorkio bujqësore me platformë: foto 1
Palmse Trailer 5850 - Rimorkio bujqësore me platformë: foto 2
Palmse Trailer 5850 - Rimorkio bujqësore me platformë: foto 3
Palmse Trailer 5850 - Rimorkio bujqësore me platformë: foto 4
Palmse Trailer 5850 - Rimorkio bujqësore me platformë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Rimorkio bujqësore me platformë Palmse Trailer 5850

2022Ngarkesa e dobishme: 23000 kg
Letoni, Mārupe
Botuar: 14orë 24min

16 000EUR

 • ≈ 1 661 264 ALL
 • ≈ 17 364 USD
2022Ngarkesa e dobishme: 23000 kg
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Lenhoff MS08, 1800mm - Kovë për Ekskavator: foto 1
Lenhoff MS08, 1800mm - Kovë për Ekskavator: foto 2
Lenhoff MS08, 1800mm - Kovë për Ekskavator: foto 3
Lenhoff MS08, 1800mm - Kovë për Ekskavator: foto 4
Lenhoff MS08, 1800mm - Kovë për Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Kovë për Ekskavator Lenhoff MS08, 1800mm

2014
Letoni, Mārupe
Botuar: 15orë 20min

1 650EUR

 • ≈ 171 317 ALL
 • ≈ 1 790 USD
2014
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
LIEBHERR SW48, 800mm - Kovë për Ekskavator: foto 1
LIEBHERR SW48, 800mm - Kovë për Ekskavator: foto 2
LIEBHERR SW48, 800mm - Kovë për Ekskavator: foto 3
LIEBHERR SW48, 800mm - Kovë për Ekskavator: foto 4
LIEBHERR SW48, 800mm - Kovë për Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Kovë për Ekskavator LIEBHERR SW48, 800mm

2016
Letoni, Mārupe
Botuar: 15orë 25min

1 500EUR

 • ≈ 155 743 ALL
 • ≈ 1 627 USD
2016
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm. - Kovë ekskavatori për Ekskavator: foto 1
HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm. - Kovë ekskavatori për Ekskavator: foto 2
HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm. - Kovë ekskavatori për Ekskavator: foto 3
HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm. - Kovë ekskavatori për Ekskavator: foto 4
HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm. - Kovë ekskavatori për Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Kovë ekskavatori për Ekskavator HYUNDAI 1300mm. 0.9cbm.

E re2024I pershtatshem per modele: 15-18ton
Letoni, Mārupe
Botuar: 15orë 54min

2 100EUR

 • ≈ 218 040 ALL
 • ≈ 2 279 USD
E re2024I pershtatshem per modele: 15-18ton
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Palmse Trailer 5850. 23t. - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
Palmse Trailer 5850. 23t. - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
Palmse Trailer 5850. 23t. - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
Palmse Trailer 5850. 23t. - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
Palmse Trailer 5850. 23t. - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

16 000EUR

 • ≈ 1 661 264 ALL
 • ≈ 17 364 USD
2022
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
SENNEBOGEN 835M - Ekskavator për mbetje: foto 1
SENNEBOGEN 835M - Ekskavator për mbetje: foto 2
SENNEBOGEN 835M - Ekskavator për mbetje: foto 3
SENNEBOGEN 835M - Ekskavator për mbetje: foto 4
SENNEBOGEN 835M - Ekskavator për mbetje: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Ekskavator për mbetje SENNEBOGEN 835M

2005
Letoni, Mārupe
Botuar: 18orë 27min

29 000EUR

 • ≈ 3 011 041 ALL
 • ≈ 31 472 USD
2005
Letoni, Mārupe
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(46)
t1 test dealer - Trimen Tractors
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.