UEG Universal Equipment GmbH
UEG Universal Equipment GmbH
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1

UEG Universal Equipment GmbH

Vendndodhja
Gjermani, D-25469 Halstenbek
Antwerpenstr. 1A, D-21129 Hamburg, Germany
Personat e kontaktit
Florian Hoffmann
Ofertat e fundit
Kalmar DRF450-65S5L  - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2015
Dizel
5 350 orët
Lartësia e ngritjes: 15 100 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Kalmar-DRF450-65S5L-28

CVS Ferrari F478  - stivosës ritërheqës
 6
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2012
Dizel
12 860 orët
Lartësia e ngritjes: 16 200 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID CVS_F478_28

Kalmar DC12-1200  - ngarkues me pirun
 10
17 900 EUR

Ngarkues me pirun

1987
Dizel
21 400 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 12 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Kalmar_DC12-1200_28

Sany SCP160G  - ngarkues me pirun
 10
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2015
Dizel
3 550 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 16 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Sany_SCP160G_28

Hyster H7.00XL  - ngarkues me pirun
 7
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2005
Dizel
10 500 orët
Lartësia e ngritjes: 6 100 mm
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Hyster_H7.00XL-28

Sany SRSC4535G  - stivosës ritërheqës
 8
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2013
Dizel
4 920 orët
Lartësia e ngritjes: 15 100 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 3d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Sany_SRSC4535G_28

Kalmar DRG450-60S5M  - stivosës ritërheqës
 2
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2016
Dizel
13 800 orët
Lartësia e ngritjes: 15 100 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 9d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Kalmar_DRG450-60S5M

Kalmar DCF100-45E6  - ekskavator kontejnerësh
 9
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2014
Dizel
13 500 orët
Lartësia e ngritjes: 16 300 mm
Kapaciteti ngritës: 10 000 kg

Online: 9d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Kalmar_DCF100-45E6-27

CVS Ferrari F481  - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2009
Dizel
9 074 orët
Lartësia e ngritjes: 16 200 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 17d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID CVS_Ferrari_F481-26

Kalmar DCF100-45E7  - ekskavator kontejnerësh
 1
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2016
Dizel
11 160 orët
Lartësia e ngritjes: 18 800 mm
Kapaciteti ngritës: 10 000 kg

Online: 17d

UEG Universal Equipment GmbH

Gjermani, Deutschland

ID Kalmar_DCF100-45E7

Trego të gjitha ofertat (16)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te UEG Universal Equipment GmbH
Mesazhi u dërgua.