UnikTruck A/S nga Danimarkë, 298 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

UnikTruck A/S

Aktivitetet
Leasing, Qira, Dorëzim, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Vendndodhja
Danimarkë, Odder
Jernaldervej 100, 8300 Odder
Gjermani
Dessauer Strasse 11, 20457 Hamburg
Suedi
Box 119, 201 21 Malmö
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:31
Personat e kontaktit
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
5.0
3 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Kalmar T2I 4X2 - Traktor terminal: foto 1
Kalmar T2I 4X2 - Traktor terminal: foto 2
Kalmar T2I 4X2 - Traktor terminal: foto 3
Kalmar T2I 4X2 - Traktor terminal: foto 4
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Danimarkë, Odder
Hyster H9.00XM-6 - Pirun më naftë: foto 1
Hyster H9.00XM-6 - Pirun më naftë: foto 2
Hyster H9.00XM-6 - Pirun më naftë: foto 3
Hyster H9.00XM-6 - Pirun më naftë: foto 4
Pyet për çmimin
2017dizel2782 orëtLartësia e ngritjes: 4650 mmKapaciteti ngritës: 9000 kg
Danimarkë, Odder
Kalmar DCF80-6 - Pirun më naftë: foto 1
Kalmar DCF80-6 - Pirun më naftë: foto 2
Kalmar DCF80-6 - Pirun më naftë: foto 3
Kalmar DCF80-6 - Pirun më naftë: foto 4
Pyet për çmimin
2014dizel5411 orëtLartësia e ngritjes: 3000 mmKapaciteti ngritës: 8000 kg
Danimarkë, Odder
Novatech SH45 - Kokë për Pajisje portuale: foto 1
Novatech SH45 - Kokë për Pajisje portuale: foto 2
Pyet për çmimin
E re2023
Danimarkë, Odder
Ofertat e fundit
Kalmar DCG90-6L - Pirun më naftë: foto 1
Kalmar DCG90-6L - Pirun më naftë: foto 2
Kalmar DCG90-6L - Pirun më naftë: foto 3
Kalmar DCG90-6L - Pirun më naftë: foto 4
Kalmar DCG90-6L - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Kalmar DCG90-6L

Pirun më naftë
2016dizelLartësia e ngritjes: 5250 mmKapaciteti ngritës: 9000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 14dNumri i referencës 2921
Pyet për çmimin
2016dizelLartësia e ngritjes: 5250 mmKapaciteti ngritës: 9000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Pirun elektrik: foto 1
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Pirun elektrik: foto 2
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Pirun elektrik: foto 3
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Pirun elektrik: foto 4
Elektrike

Kalmar KALMAR ECG55-6

Pirun elektrik
2014elektro484 orëtLartësia e ngritjes: 3520 mmKapaciteti ngritës: 5500 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 14dNumri i referencës 19733
Pyet për çmimin
2014elektro484 orëtLartësia e ngritjes: 3520 mmKapaciteti ngritës: 5500 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 1
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 2
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 3
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 4

Timars OHA-20-45FT

Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve
2017
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 14dNumri i referencës 2926
Pyet për çmimin
2017
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
Kalmar ECF90-6 - Pirun elektrik: foto 1
Kalmar ECF90-6 - Pirun elektrik: foto 2
Elektrike

Kalmar ECF90-6

Pirun elektrik
2011elektro12000 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 9000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 14dNumri i referencës 1984
Pyet për çmimin
2011elektro12000 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 9000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 1
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 2
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 3
Timars OHA-20-45FT - Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 4

Timars OHA-20-45FT

Kokë për Pajisje për trajtimin e materialeve
2017
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 15dNumri i referencës 3279
Pyet për çmimin
2017
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
SMV KONECRANES SL20-1200 - Pirun më naftë: foto 1
SMV KONECRANES SL20-1200 - Pirun më naftë: foto 2
SMV KONECRANES SL20-1200 - Pirun më naftë: foto 3
SMV KONECRANES SL20-1200 - Pirun më naftë: foto 4

SMV KONECRANES SL20-1200

Pirun më naftë
2012dizel6500 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 20000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Botuar: 22dNumri i referencës 3274
Pyet për çmimin
2012dizel6500 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 20000 kg
Danimarkë, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(298)
t1 test dealer - UnikTruck A/S
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.