Van Schaften Trucks Import Export

Van Schaften Trucks Import Export

Vendndodhja
Holandë, Schiedam
Polderweg 74, Schiedam, The Netherlands
Ofertat e fundit
Fruehauf 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 370 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 9orë 13min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19840

DAF CF 75.310 - njësia e traktorit
 3
9 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
1 042 000 km
4x2
314 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 492 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Online: 9orë 29min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19839

Valla 1725SD CRANE 7.7T LIFTING CAPACITY - kamioni
 13
15 900 EUR
Çmimi neto

Kamioni

1997
4x2

Online: 9orë 33min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19843

Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6 - njësia e traktorit
 9
19 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2012
1 176 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 740 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Online: 12orë 43min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19867

Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6 - njësia e traktorit
 9
19 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2012
1 214 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 740 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Online: 12orë 43min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19869

Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6 - njësia e traktorit
 9
19 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2012
1 196 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 746 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Online: 12orë 53min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID 19868

Iveco TRAKKER 450 3 SIDE TIPPER WITH PALFINGER PK 15002 CRANE - kamioni
 8
39 900 EUR
Çmimi neto

Kamioni

2009
243 000 km
6x6
451 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 390 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 13orë 33min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID BVXX39

Iveco TRAKKER380 6X4 TIPPER WITH HMF 1460 CRANE - kamioni
 4
14 500 EUR
Çmimi neto

Kamioni

2005
472 000 km
6x4
379 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 320 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 13orë 52min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID BRLJ08

Volvo FH 440 10X4 ASFALT TIPPER 675.000KM - kamion vetëshkarkues
 8
15 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2006
675 000 km
441 hp
Ngarkesa e dobishme: 27 635 kg
Pesha bruto: 47 000 kg

Online: 14orë 21min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID BSJP39

Volvo FH 440 10X4 ASFALT TIPPER 716.000KM - kamion vetëshkarkues
 8
15 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2006
716 000 km
848 hp
Ngarkesa e dobishme: 27 625 kg
Pesha bruto: 47 000 kg

Online: 14orë 43min

Van Schaften Trucks Import Export

14

Holandë, Schiedam

ID BSJD31

Trego të gjitha ofertat (413)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Van Schaften Trucks Import Export
Mesazhi u dërgua.