Vancooler Marek Szapiński
Vancooler Marek Szapiński
Më shumë se 1 vit me Truck1

Vancooler Marek Szapiński

 Ankand
 Prodhimi vetanak
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
https://vancooler.pl/gb/
Orari i punës
08:00-16:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Poloni, Zielona Góra
Dolina Zielona 9A, 65-410 Zielona Góra, Poland
Personat e kontaktit
Biuro
Deutsch, English, Polski
Biuro 1
Polski
Ofertat e fundit
MAN L2000 - ftohësi i ndërmjetëm
 1
249.37 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm për kamioni

Zëvendëson OEM: 81 061 300 133

Online: 3m 6d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VMN00581

DAF XF EURO 6 - ftohësi i ndërmjetëm
 1
332.49 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm për kamioni

Zëvendëson OEM: 1 909 450

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VDF00381

SOLARIS Grayson - sistemi i ftohjes
 1
637.27 EUR

Sistemi i ftohjes për autobus

E re
Zëvendëson OEM: AU-0321030678CR 0321030680 000182616 0000180616 GK-2209-500

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VAU00320

MERCEDES ACTROS MP 4 - ftohësi i ndërmjetëm
 1
318.63 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm për kamioni

Zëvendëson OEM: 9 605 000 002

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VMB00381

IVECO Stralis - ftohësi i ndërmjetëm
 1
263.22 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm për kamioni

Zëvendëson OEM: 41 214 448

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VI00381

SOLARIS Grayson - ftohësi i ndërmjetëm
 1
360.20 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm

Zëvendëson OEM: 0321030402 AC-1073-000

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VAU00380

SOLARIS Grayson - sistemi i ftohjes
 1
554.15 EUR

Sistemi i ftohjes për autobus

Zëvendëson OEM: AU-0321030678CR 0321030680 000182616 0000180616 GK-2209-500

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VAU00330

SCANIA R CP 04 - sistemi i ftohjes
 1
207.80 EUR

Sistemi i ftohjes për kamioni

E re
Zëvendëson OEM: 1491710 / 1766125 / 1769999 / 1784615 / 570487

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VSC00321

MAN M 90 / M 2000 - sistemi i ftohjes
 1
191.18 EUR

Sistemi i ftohjes për kamioni

E re
Zëvendëson OEM: 81061016401 / 81061016448 / 85061016014

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VMN00321

RENAULT Magnum AE - sistemi i ftohjes
 1
637.27 EUR

Sistemi i ftohjes për kamioni

E re
Zëvendëson OEM: 5010066296 / 5010269182 / 5010137691

Online: 3m 14d

Vancooler Marek Szapiński

Poloni, Zielona Góra

ID VRI00320

Trego të gjitha ofertat (200)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vancooler Marek Szapiński
Mesazhi u dërgua.