Vemo Tractoren BV

Vemo Tractoren BV

Telefonat
Faqja e internetit
www.vemotractoren.nl
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, HOOGEVEEN
Zeppelinstraat 3 7903 BR HOOGEVEEN (Drenthe) Netherlands
Personat e kontaktit
Henry Veld
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Claas Arion 650 Cmatic - traktor me goma
 4
67 500 EUR

Traktor me goma

2015
3 875 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

New Holland T7.245 PC - traktor me goma
 4
79 500 EUR

Traktor me goma

2017
1 440 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - traktor me goma
 4
56 500 EUR

Traktor me goma

2015
3 090 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Axion 850 Cebis - traktor me goma
 4
65 000 EUR

Traktor me goma

2014
4 505 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - traktor me goma
 4
52 500 EUR

Traktor me goma

2014
3 590 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Jaguar 950 - korrëse foragjere
 8
187 500 EUR

Korrëse foragjere

2016
1 670 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - traktor me goma
 4
53 500 EUR

Traktor me goma

2014
3 495 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Axion 810 C-Matic - traktor me goma
 4
67 500 EUR

Traktor me goma

2014
3 565 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

John Deere 6155R - traktor me goma
 4
108 500 EUR

Traktor me goma

2018
1 000 orët

Online: 4d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Claas Arion 620 CIS - traktor me goma
 4
49 500 EUR

Traktor me goma

2017
4 195 orët

Online: 21d

Vemo Tractoren BV

Holandë, HOOGEVEEN

Trego të gjitha ofertat (47)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vemo Tractoren BV
Mesazhi u dërgua.