Verhaegh Trading B.V.

Verhaegh Trading B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.bvtrading.com
Vendndodhja
Holandë, Winterswijk
Hanekampweg 31, 7104 AW Winterswijk, The Netherlands
Ofertat e fundit
KINSHOFER P30VHD - kovë kafshuese
 9
Pyet për çmimin

Kovë kafshuese për makineri ndërtimi

2019

Online: 13d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49434

LIEBHERR A 924 B Litronic - ekskavator për mbetje
 12
45 000 EUR

Ekskavator për mbetje

2006
19 500 orët
173 hp

Online: 13d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49433

GINAF  - kamion vetëshkarkues
 15
10 500 EUR

Kamion vetëshkarkues

1989
314 201 km
4x4
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 388 607 kg
Pesha bruto: 11 560 kg

Online: 1m 25d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 48595

 BPW Trailer assen - aks
 2
Pyet për çmimin

Aks për kamioni

Online: 2m 5d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49432

 MERCEDES-BENZ OM442 - motori
 4
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49426

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - aks
 7
Pyet për çmimin

Aks për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49422

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - aks
 8
Pyet për çmimin

Aks për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49421

 MAN D2840LF01 - motori
 6
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49418

 ZF 16S220 - kutia e marsheve
 4
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49419

 MERCEDES-BENZ OM442 - motori
 3
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

Online: 2m 9d

Verhaegh Trading B.V.

Holandë, Winterswijk

ID 49425

Trego të gjitha ofertat (438)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Verhaegh Trading B.V.
Mesazhi u dërgua.