Vermatrac Handelsonderneming BV

Vermatrac Handelsonderneming BV

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.vermatrac.nl/
Vendndodhja
Holandë, Veensesteeg
Veensesteeg 16, 4264 KG Veen, Netherlands
Ofertat e fundit
New Holland Boomer 50 - minitraktor
 20
19 950 EUR

Minitraktor

E re
2020
2 orët
48 hp

Online: 4orë 29min

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T7.210AC - traktor me goma
 1
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2017
2 771 orët
206 hp

Online: 4orë 30min

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

Carraro ERGIT TGF 10900 - minitraktor
 20
36 500 EUR

Minitraktor

2017
244 orët
97 hp

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

Massey Ferguson 7726 - traktor me goma
 20
92 500 EUR

Traktor me goma

2017
1 999 orët
236 hp

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland TD110D - traktor me goma
 18
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2020
349 orët
107 hp

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T6.145AEC - traktor me goma
 17
58 500 EUR

Traktor me goma

2018
2 957 orët
142 hp

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T8.435 - traktor me goma
 16
122 500 EUR

Traktor me goma

2017
1 014 orët
427 hp

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland LM7.37 ELITE! - ekskavator teleskopik
 20
68 500 EUR

Ekskavator teleskopik

2019
372 orët
Lartësia e ngritjes: 7 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 700 kg

Online: 14d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T6.145AEC - traktor me goma
 19
66 000 EUR

Traktor me goma

E re
2018
12 orët
142 hp

Online: 18d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T3.80F - traktor me goma
 17
26 500 EUR

Traktor me goma

E re
2020
4 orët
77 hp

Online: 18d

Vermatrac Handelsonderneming BV

Holandë, 4264 AZ Veen, Niederlande

Trego të gjitha ofertat (26)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vermatrac Handelsonderneming BV
Mesazhi u dërgua.