Garage Verspui

Garage Verspui

Faqja e internetit
www.verspui.nl
Orari i punës
08:00-18:30 E Hënë - E Premte
08:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Hoornaar
Hoge Giessen 4, 4223 MB Hoornaar, The Netherlands
Personat e kontaktit
Maurits van Giessen
English, Deutsch, Nederlands
Ofertat e fundit
lako 3-assige aanhanger SAF-assen - transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 7
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme

1995
Ngarkesa e dobishme: 23 180 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 1m 2d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 203174

DAF FT XF105.410 Euro5 Manual - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
961 646 km
4x2
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 189 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1m 7d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 203143

DAF FA CF65.220 Euro5 Koelwagen - kamion frigorifer
 13
11 750 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2011
352 542 km
4x2
222 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 680 kg
Pesha bruto: 18 200 kg

Online: 1m 7d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 203149

DAF XF460 FT Euro6 Intarder Hydrauliek - gjysmë-kamion
 13
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
774 647 km
4x2
462 hp

Online: 1m 8d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 203146

DAF FT XF105.460 Euro5 - gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
873 528 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 685 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1m 8d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 203141

DAF XF Space Cab - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 8
6 500 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

Online: 1m 17d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID 2

DAF CF Space Cab - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 9
7 000 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

Online: 1m 17d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID 3

DAF CF Space Cab - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 7
7 000 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

Online: 1m 17d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID 4

DAF FA LF45.160 G12 EEV - kamion vagonetë
 11
9 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2009
594 692 km
159 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 165 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 19d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 183063

DAF FT XF105.460 Euro5 - gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2012
947 623 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 290 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1m 19d

Garage Verspui

15

Holandë, Hoornaar

ID V 183113

Trego të gjitha ofertat (51)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Garage Verspui
Mesazhi u dërgua.