Auto Viger

Faqja e internetit
www.auto-viger.be
Vendndodhja
Belgjikë, Roksem
Brugsesteenweg 209,8460 Roksem, Belgium
Personat e kontaktit
Geert Schoutteet
Deutsch, Nederlands
Lorenz Schoutteet
Deutsch, English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI - kamioncine me karroceri
 9
19 500 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri

2015
50 649 km
Dizel
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 157 kg
Pesha bruto: 1 157 kg

Online: 2d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/100

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI - furgon
 11
25 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
25 408 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
143 hp
Ngarkesa e dobishme: 968 kg
Pesha bruto: 3 200 kg

Online: 3d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/077

Mercedes-Benz Actros 2541L - kamion vagonetë
 17
52 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2009
435 699 km
6x2
408 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 6d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/096

Mercedes-Benz B-Klasse 180D B 180D - veturë
 9
15 330 EUR
Çmimi neto

Veturë

2016
63 913 km

Online: 6d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/082

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180 Shooting Break CLA 180 Shooting Break - veturë
 10
22 500 EUR

Veturë

2018
57 708 km

Online: 6d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/103

Porsche 981 2.7i PDK Boxster 981 2.7i PDK Boxster - veturë
 14
43 800 EUR

Veturë

2015
23 414 km

Online: 7d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/104

Mercedes-Benz Sprinter 519 - furgon
 10
14 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2010
91 315 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
191 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 640 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 7d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/081

Mercedes-Benz Atego 823L - kamion vagonetë
 9
7 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2003
679 734 km
4x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 725 kg
Pesha bruto: 26 215 kg

Online: 7d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 04/122

Mercedes-Benz Atego 1618L - kamion vagonetë
 11
18 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2007
286 705 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 620 kg
Pesha bruto: 22 620 kg

Online: 7d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/069

Mercedes-Benz ACTROS 1842 MLS - gjysmë-kamion
 12
40 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2010
359 857 km
4x2
420 hp

Online: 7d

Auto Viger

9

Belgjikë, Auto Viger

ID 16/059

Trego të gjitha ofertat (43)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto Viger
Mesazhi u dërgua.