Auto Viger

Faqja e internetit
www.auto-viger.be
Vendndodhja
Belgjikë, Roksem
Brugsesteenweg 209,8460 Roksem, Belgium
Personat e kontaktit
Geert Schoutteet
Deutsch, Nederlands
Lorenz Schoutteet
Deutsch, English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI - kamioncine me karroceri
 10
16 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri

2016
104 758 km
Dizel
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 288 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 13d

Auto Viger

8

Belgjikë, Roksem

ID 20/020

Mercedes-Benz AXOR 2533 - kamion vagonetë
 10
33 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2010
218 904 km
6x2
326 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 340 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1m 17d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 19/085

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200CDI shootingbreak*grote navigatie*parkeersensoren*automaat - veturë
 10
19 421 EUR
Çmimi neto

Veturë

2017
46 347 km

Online: 1m 21d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/036

Mercedes-Benz Sprinter 513CDI - kamioncine me kontinier
 10
19 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2015
161 305 km
Dizel
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 535 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 22d

Auto Viger

8

Belgjikë, Roksem

Mercedes-Benz Vito 111CDI - furgon frigorifer
 12
11 000 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2009
80 143 km
Dizel
111 hp
Ngarkesa e dobishme: 642 kg
Pesha bruto: 2 770 kg

Online: 1m 22d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/029

Kia Sportage - veturë
 10
Pyet për çmimin

Veturë

2008
121 578 km

Online: 1m 26d

Auto Viger

8

Belgjikë, Roksem

ID 20/041

Mercedes-Benz Atego 1218 - kamion bagëtish
 11
21 000 EUR
Çmimi neto

Kamion bagëtish

2004
465 719 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 930 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 26d

Auto Viger

8

Belgjikë, Roksem

ID 11/165

Mercedes-Benz Axor 1824L - kamion vagonetë
 13
32 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2011
200 645 km
4x2
238 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 245 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Online: 1m 28d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/044

Mercedes-Benz atego 1224L - kamion vagonetë
 11
32 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2014
231 103 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 534 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 28d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/010

Mercedes-Benz GLC-Klasse 200d coupe*schuifdak*verwarmde zetels* AMG line exterieur interieur*partronic*camera - veturë
 14
58 600 EUR

Veturë

2019
11 391 km

Online: 2m 4d

Auto Viger

8

Belgjikë, Auto Viger

ID 20/045

Trego të gjitha ofertat (46)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto Viger
Mesazhi u dërgua.