Vink Machinery

Vink Machinery

Faqja e internetit
www.vinkmachinery.nl
Orari i punës
08:30-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë, Leur
Bijsterhuizen 50-18, 6604 LZ Wijchen, The Netherlands
Personat e kontaktit
Henri
English, Nederlands
Ofertat e fundit
UNIC B 345 minikraan - vinç
 20
34 500 EUR
Çmimi neto

Vinç

2011
1 393 orët
Pesha neto: 2 250 kg

Online: 1d

Vink Machinery

Holandë, Leur

S-mac BPC-40 - ngritës gërshërë
 17
3 250 EUR
Çmimi neto

Ngritës gërshërë

2004
750 orët
Pesha neto: 740 kg

Online: 1d

Vink Machinery

Holandë, Leur

WOLF Mini 750 loader - fadromë me goma
 20
14 950 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

E re
2021
Pesha neto: 1 500 kg
27 hp

Online: 1d

Vink Machinery

Holandë, Leur

JLG 4013 - fadromë
 20
22 750 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2004
5 933 orët

Online: 2d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Niftylift HR 17 Hybrid 4x4 - krah me çernjerë
 20
26 500 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2011
1 218 orët
Pesha neto: 4 750 kg

Online: 2d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Bobcat E17Z heistelling - ngulës pilotash
 20
28 750 EUR
Çmimi neto

Ngulës pilotash

2019
139 orët

Online: 2d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Fronteq FS 610 T rupshoogwerker - ngritës gërshërë
 20
13 500 EUR
Çmimi neto

Ngritës gërshërë

2021
Pesha neto: 1 620 kg

Online: 2d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Hyster J1.6XNT MWB - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 20
6 250 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Elektro
8 381 orët
Lartësia e ngritjes: 3 220 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

JLG 2505 H - fadromë
 20
38 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2016
633 orët
Pesha neto: 5 216 kg

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Böcker AK 27/1000 Montage kraan - vinç i të gjithë terreneve
 20
29 500 EUR
Çmimi neto

Vinç i të gjithë terreneve

1998
67 870 km
5 178 orët
Pesha neto: 7 490 kg

Online: 7d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Trego të gjitha ofertat (122)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.