VIVA MAT S.A R.L.
VIVA MAT S.A R.L.
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1

VIVA MAT S.A R.L.

Faqja e internetit
www.vivamat.com
Vendndodhja
Luksemburg, RUMELANGE
38, RUE DES MARTYRS L-3739 RUMELANGE, Luxembourg
Personat e kontaktit
Pierre Arnould
Deutsch, English, Español, Français, Italiano
Ofertat e fundit
Caterpillar 330 F - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2017
3 400 orët

Online: 6d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Bitelli BB621e - shtrues asfalti
 9
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2010
2 300 orët
46 hp

Online: 23d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Volvo A20C - shkarkues i palëvizshëm
 4
Pyet për çmimin

Shkarkues i palëvizshëm

1997
22 800 orët
Ngarkesa e dobishme: 20 000 kg
173 hp

Online: 29d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Transmission Alison CLT 5663 - 6 Alison CLT 5963 - kutia e marsheve
 1
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për makineri ndërtimi

Online: 1m 8d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Komatsu HD405-7 - shkarkues i palëvizshëm
 16
Pyet për çmimin

Shkarkues i palëvizshëm

2013
12 650 orët
Ngarkesa e dobishme: 40 000 kg
505 hp

Online: 1m 8d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Komatsu PC290NLC-10 - ekskavator me zinxhirë
 11
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
6 000 orët

Online: 1m 12d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Komatsu PC290NLC-10 - ekskavator me zinxhirë
 10
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2012
8 200 orët

Online: 1m 12d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Grille pour Kleeman MC110 MC110 - kokë
 2
Pyet për çmimin

Kokë për makinë thërrmuese

E re
2020

Online: 1m 13d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Backers SternSieb - makinë sitëse
 16
105 000 EUR

Makinë sitëse

2008
1 300 orët

Online: 1m 13d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Liebherr A316 - ekskavator me goma
 13
Pyet për çmimin

Ekskavator me goma

2001
12 500 orët
128 hp

Online: 1m 15d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Trego të gjitha ofertat (106)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te VIVA MAT S.A R.L.
Mesazhi u dërgua.