Wibako Sp. z o.o.

Wibako Sp. z o.o.

 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
www.wibako.pl
Orari i punës
07:00-17:00 E Hënë - E Premte
07:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Poloni, Kojszówka
Kojszówka 254, 34-231 Juszczyn, Poland
Ofertat e fundit
Liebherr D934/D936 9074455 - makineritë e tjera
 2
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID t88nzr

KMP 6CT8.3 3802429 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r4em2y

KMP 6CT8.3/ QSC8.3 3948072 - pompa e vajit
 1
Pyet për çmimin

Pompa e vajit për makineri ndërtimi

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID olejzi

KMP 6CT8.3 3945919 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r49m2t

KMP 6CT8.3 3917707 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r4dm2x

KMP 6CT8.3 3932063 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r4gm30

KMP 6CT8.3 3800974 - pompë uji
Pyet për çmimin

Pompë uji për makineri ndërtimi

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r4fm2z

Victor Reinz 6CT 02-41455-01 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID jdwpcn

KMP 6CT8.3 3907792 / 3802088 / 3802370 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID r4cm2w

KMP 4BT / 6BT / 6CT 3936316 - makineritë e tjera
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

E re

Online: 4orë 24min

Wibako Sp. z o.o.

8

Poloni, Kojszówka

ID in1fei

Trego të gjitha ofertat (11 987)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Wibako Sp. z o.o.
Mesazhi u dërgua.