Autohaus Willi Schuenemann GmbH

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

Faqja e internetit
www.schuenemann-nfz.de
Vendndodhja
Gjermani, Holzminden
Burgbergblick 18-20, 37603 Holzminden, Germany
Personat e kontaktit
Sascha Lukas
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Iveco Stralis AT440S46T/P Euro6 Intarder Klima ZV  - gjysmë-kamion
 13
28 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
595 726 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4956

Iveco AS440S48T/P (S-WAY) Euro6 Intarder Klima Navi ZV  - gjysmë-kamion
 10
88 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
31 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID HOLWS480

Fiat Ducato 28 115 M-Jet L1H1 Euro5 AHK Navi ZV  - furgon
 10
11 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
64 442 km
Dizel
116 hp
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 5d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4955

Volvo FH460 Euro6 Klima AHK Luftfeder ZV Standhzg  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 16
24 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2014
824 095 km
6x2
469 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 8d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4959

Iveco Stralis AD400T45WT/P (4x4) mit REISCH Kippmulde  - gjysmë-kamion
 16
58 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
231 379 km
4x4
450 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 10d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4957

Iveco Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV  - gjysmë-kamion
 11
29 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
561 742 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 11d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4954

Iveco Daily 35S13D Euro5 AHK ZV  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 11
15 900 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

2016
37 438 km
Dizel
125 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 11d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4953

Iveco Eurocargo ML7516 Euro6 ZV  - kamion vagonetë
 11
16 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
156 062 km
160 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 26d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4928

Fiat Fiorino 1.3 M-Jet Euro5 Klima ZV  - furgon
 9
5 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
36 868 km
Dizel
75 hp
Pesha bruto: 1 700 kg

Online: 1m

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 4948

Mercedes-Benz Vario 818D mit HUMBAUR Anhänger Euro4 AHK ZV  - furgon me perde anësore
 11
17 000 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2007
134 500 km
Dizel
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 1m 20d

Autohaus Willi Schuenemann GmbH

15

Gjermani, Holzminden

ID 8844

Trego të gjitha ofertat (24)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Autohaus Willi Schuenemann GmbH
Mesazhi u dërgua.