Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.xiffix.nl
Vendndodhja
Holandë, Almere
Beemsterweg 12-B 1311 XC Almere, The Netherlands
Ofertat e fundit
Faymonville 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // Naloop gestuurd - gjysmërimorkio me platformë
 7
19 500 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 360 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11542

Nooteboom 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // 3x gestuurd - gjysmërimorkio me platformë
 9
9 900 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 43 340 kg
Pesha bruto: 55 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11799

Goldhofer 2 bed 4 PENDEL assen uitschuifbare dieplader met extra afn. nek - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
69 900 EUR

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2000

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11637

Nooteboom 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // 3x gestuurd - gjysmërimorkio me platformë
 8
9 900 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 43 360 kg
Pesha bruto: 55 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11798

Nooteboom 3-ass. Uitschuifbare semi dieplader - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 900 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11870

Broshuis 4-ass. Uitschuifbare semi dieplader - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2001
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 880 kg
Pesha bruto: 42 800 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11873

Nooteboom 4-ass. Vlakke dubbel (2x) uitschuifbare oplegger // 4x gestuurd - gjysmërimorkio me platformë
 13
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2000
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 64 520 kg
Pesha bruto: 82 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11866

Broshuis 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // Naloop gestuurd - gjysmërimorkio me platformë
 7
8 000 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 910 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11636

Nooteboom 3-ass. Uitschuifbare dieplader met afn. nek en 1-ass. Dolly - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
72 900 EUR

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2011
4-aks

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11500

Schmidt 3-ass. Schuinlader // Naloop gestuurd - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 950 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Almere, Netherlands

ID 11569

Trego të gjitha ofertat (74)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Mesazhi u dërgua.