Zeppelin Baumaschinen GmbH nga Gjermani, 681 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Zeppelin Baumaschinen GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, 85748 Garching bei München
Graf-Zeppelin-Platz 1, 85748 Garching bei München, Germany
Gjermani
Zeppelinstraße, Zugang Karl-Bröger-Straße 8, Alsfeld, DE-36304
Gjermani
Hanns-Klemm-Str. 16, Böblingen, DE-71034
Gjermani
Zeppelinweg 1, Laatzen, DE-30880
Gjermani
Graf-Zeppelin-Str. 1, Weißenhorn, DE-89264
Gjermani
Zeppelinring 23-25, Mittenwalde/OT Schenkendorf, DE-15749
Gjermani
In der Hochstedter Ecke 6, Erfurt, DE-99098
Gjermani
Zeppelinstr. 15, Teningen-Nimburg, DE-79331
Gjermani
Graf-Zeppelin-Platz 2, Garching b. München, DE-85748
Gjermani
Graf-Zeppelin-Str. 25, Köln-Porz, DE-51147
Gjermani
Zeppelinstr. 3, Wiedemar, DE-04509
Gjermani
Zeppelinstr. 4 , Hamm-Rhynern, DE-59069
Gjermani
Biedenkamp 2, Glinde, DE-21509
Gjermani
Zeppelin-Str. 2, Achim b. Bremen, DE-28832
Gjermani
Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149
Gjermani
Hamburger Ring 5, Klipphausen, DE-01665
Gjermani
Zeppelinstraße, Frankenthal, DE-67227
Gjermani
Zeppelinstr. 3, Lohfelden, DE-34253
Gjermani
Donaustr. 26, Hanau, DE-63452
Gjermani
Sachsenring 7, Straubing, DE-94315
Gjermani
Zeppelinstr. 2, Illingen, DE-66557
Gjermani
Nikolaus-Otto-Str. 4, Osterrönfeld, DE-24783
Gjermani
Zum Heerenberg 4, Westerstede, DE-26655
Gjermani
Industriestr. 44, Mülheim-Kärlich, DE-56218
Gjermani
Zeppelinstr. 1, Irxleben, DE-39167
Gjermani
Graf-Zeppelin-Str. 5-7, Erlangen-Frauenaurach, DE-91056
Gjermani
Zeppelinstr 5, Gewerbegebiet Pleißa, Limbach-Oberfrohna, DE-09212
Gjermani
Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076
Gjermani
Graf-Zeppelin-Str. 32, Bad Wünnenberg-Haaren, DE-33181
Gjermani
Zeppelinstr. 4, Kavelstorf, DE-18196
Gjermani
Zeppelinstrasse 2, 03099 Kolkwitz-Krieschow, Deutschland
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:54
Personat e kontaktit
Roger Immig
Deutsch, English
Steve Mühlberg
Deutsch, English
Marc Büsing
Deutsch, English
Mathias Stemmer
Deutsch, English
Daniel Schlüter
Deutsch, English
Lucian-Sorin Ivan
Deutsch, English, Română
Michael Bohlmann
Deutsch, English
Christof Decker
Deutsch, English
Thorsten Hill
Deutsch, English
Thomas Woidelko
Deutsch, English
Felix Höfler
Deutsch, English
Edmund Steininger
Deutsch, English
Gundolf Schole
Deutsch, English
Philipp Westhoff
Deutsch, English
Josef Zumloh
Deutsch, English
Wilhelm Schusser
Deutsch, English
Benjamin Kunisch
Deutsch, English, Nederlands
Christian Kutscha
Deutsch, English
Thomas Wolthaus
Deutsch, English
Konstantin Wehrwein
Deutsch, English
Andreas Kleine
Deutsch, English
Ciro Micino
Deutsch, English, Italiano
Sören Wurmbach
Deutsch, English
Robin Minkenberg
Deutsch, English
Christian Reinert
Deutsch, English
Phillip Uri
Deutsch, English
Serkan Yanci
Deutsch, English, Türkçe
Fabian Keller
Deutsch, English
Rene Hirschmann
Deutsch, English
Mario Bertram
Deutsch
Ersin Kilic
Deutsch, English, Türkçe
Mirko Tschirschke
Deutsch
Stefan Schlömer
Deutsch, English, Français
Mikhail Brychkov
Deutsch, English, Русский
Marcel Scholz
Deutsch
Falko Böttcher-Schroda
Deutsch, English
Carlos Honold
Deutsch, English
Tobias Wehrle
Deutsch, English
Andrej Kraus
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
4.7
15 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 1
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 2
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 3
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 4
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 5

29 000EUR

20201854 orët21 hp
Gjermani
Cat 320-07C - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Cat 320-07C - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Cat 320-07C - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Cat 320-07C - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Cat 320-07C - Ekskavator me zinxhirë: foto 5

79 000EUR

20206347 orët
Gjermani
Cat M320F - Ekskavator me goma: foto 1
Cat M320F - Ekskavator me goma: foto 2
Cat M320F - Ekskavator me goma: foto 3
Cat M320F - Ekskavator me goma: foto 4
Cat M320F - Ekskavator me goma: foto 5
Pyet për çmimin
20178416 orët171 hp
Gjermani
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 1
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 2
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 3
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 4
Cat 302.7D - Miniekskavator: foto 5
Pyet për çmimin
20201926 orët21 hp
Gjermani
Ofertat e fundit
Cat 340F - Ekskavator demolimi: foto 1
Cat 340F - Ekskavator demolimi: foto 2
Cat 340F - Ekskavator demolimi: foto 3
Cat 340F - Ekskavator demolimi: foto 4
Cat 340F - Ekskavator demolimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Cat 340F

Ekskavator demolimi
20172655 orët
Gjermani, Zeppelinstraße, Zugang Karl-Bröger-Straße 8, Alsfeld, DE-36304
Botuar: 2orë 47min

290 000EUR

 • ≈ 29 083 520 ALL
 • ≈ 314 763 USD
20172655 orët
Gjermani, Zeppelinstraße, Zugang Karl-Bröger-Straße 8, Alsfeld, DE-36304
Kontakto shitësin
Komponenten Primärprodukte Kompo - Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi: foto 1
Komponenten Primärprodukte Kompo - Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi: foto 2
Komponenten Primärprodukte Kompo - Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi: foto 3
Komponenten Primärprodukte Kompo - Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi: foto 4
Komponenten Primärprodukte Kompo - Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Komponenten Primärprodukte Kompo

Bashkues i shpejtë për Makineri ndërtimi
2021
Gjermani, Nikolaus-Otto-Str. 4, Osterrönfeld, DE-24783
Botuar: 2orë 47min

4 500EUR

 • ≈ 451 296 ALL
 • ≈ 4 884 USD
2021
Gjermani, Nikolaus-Otto-Str. 4, Osterrönfeld, DE-24783
Kontakto shitësin
Cat 906M - Fadrom me goma: foto 1
Cat 906M - Fadrom me goma: foto 2
Cat 906M - Fadrom me goma: foto 3
Cat 906M - Fadrom me goma: foto 4
Cat 906M - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Cat 906M

Fadrom me goma
20182719 orët74 hp
Gjermani, Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149
Botuar: 2orë 47min
Pyet për çmimin
20182719 orët74 hp
Gjermani, Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149
Kontakto shitësin
Cat 908M - Fadrom me goma: foto 1
Cat 908M - Fadrom me goma: foto 2
Cat 908M - Fadrom me goma: foto 3
Cat 908M - Fadrom me goma: foto 4
Cat 908M - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Cat 908M

Fadrom me goma
20184191 orët69 hp
Gjermani, Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149
Botuar: 2orë 47min
Pyet për çmimin
20184191 orët69 hp
Gjermani, Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149
Kontakto shitësin
Cat 966M - Fadrom me goma: foto 1
Cat 966M - Fadrom me goma: foto 2
Cat 966M - Fadrom me goma: foto 3
Cat 966M - Fadrom me goma: foto 4
Cat 966M - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

Cat 966M

Fadrom me goma
20188163 orët280 hp
Gjermani, Zeppelinstr. 3, Wiedemar, DE-04509
Botuar: 2orë 47min

125 000EUR

 • ≈ 12 536 000 ALL
 • ≈ 135 673 USD
20188163 orët280 hp
Gjermani, Zeppelinstr. 3, Wiedemar, DE-04509
Kontakto shitësin
Cat 950M - Fadrom me goma: foto 1
Cat 950M - Fadrom me goma: foto 2
Cat 950M - Fadrom me goma: foto 3
Cat 950M - Fadrom me goma: foto 4
Cat 950M - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Cat 950M

Fadrom me goma
20223056 orët253 hp
Gjermani, Zeppelin-Str. 2, Achim b. Bremen, DE-28832
Botuar: 2orë 47min

179 500EUR

 • ≈ 18 001 696 ALL
 • ≈ 194 827 USD
20223056 orët253 hp
Gjermani, Zeppelin-Str. 2, Achim b. Bremen, DE-28832
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(681)
t1 test dealer - Zeppelin Baumaschinen GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.