Gjysmë-kamion DAF XF 480 nga Belgjikë, 22900 EUR në shitje - ID: 11482077
Gjeni DAF XF 480Shkoni te listimet DAF XF 480
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: DAF XF 480

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Njoftimi Gjysmë-kamion DAF XF 480 nuk është më i disponueshëm, por gjetëm oferta të ngjashme (10)
Oferta të ngjashme:
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020579590 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9763 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC66797

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020579590 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9763 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020571500 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9723 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC78414

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020571500 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9723 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020615021 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9688 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC47293

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020615021 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9688 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020585270 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9818 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC82163

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020585270 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9818 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020601770 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9673 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC45434

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020601770 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9673 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020589140 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9833 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC24026

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020589140 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9833 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020654225 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 11228 kgPesha bruto: 19500 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC45249

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020654225 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 11228 kgPesha bruto: 19500 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020601020 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9778 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC94975

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020601020 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9778 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020541005 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9748 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC13299

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020541005 km4x2Euro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9748 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 480 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF XF 480

Gjysmë-kamion
2020606160 kmEuro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9683 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Botuar: 10orë Numri i referencës TC28474

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD
2020606160 kmEuro 6480 hpNgarkesa e dobishme: 9683 kgPesha bruto: 18000 kg
Belgjikë, Hooglede
Kontakto shitësin

Gjysmë-kamion DAF XF 480

Shiko të ngjashme
Hmm, duket se artikulli është shitur
Gjysmë-kamion DAF XF 480: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Gjysmë-kamion DAF XF 480: foto 1
See what's in stock now
Mjete komerciale DAF
4.65
4 komente
SHITUR

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD

23 Qershor 2026

Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.

Marka

Modeli

Numri i referencës

TC94975
Viti i prodhimit

Kilometrazhi

601020 km
Data e regjistrimit të parë

18.09.2020
Pesha neto

8222 kg
Pesha bruto

18000 kg
Ngarkesa e dobishme

9778 kg
Vendndodhja

Belgjikë, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel (naftë)
rendimenti i fuqisë

480 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
marrja e fuqisë

DPF - filtër i veçantë

Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
pezullimi i aksit të përparmë

konfigurimi i aksit

marka e akseve

DAF: 1,2
akset e drejtimit

frenat

disku
lubrifikimi qendror

ABS

gomat e përparme

315/70 R22.5, Links außen: 10 mm, Rechts außen: 9 mm
gomat e pasme

315/70 R22.5, Links innnerhalb: 12 mm, Links außen: 12 mm, Rechts innerhalb: 11 mm, Rechts außen: 11 mm
goma dyshe

spondat anë të shasisë

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

dritat xenon

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kyçja qendrore

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

frigorifer

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

Mjete komerciale DAF
4.65
4 komente
SHITUR

22 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 152 162 ALL
  • ≈ 26 152 USD

23 Qershor 2026

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë DAF

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany