Reja dhe përdorur Furgona në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Furgona


1 753
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 88 1/88   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ford Transit Custom L2H1 DC 6 pers. 155pk Ambiente/ Airco/ PDC - Furgon
 20
14 950 EUR
2013
194 942 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
155 hp

Autobedrijf Rif B.V.

2

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 19955

Iveco Daily 35S18 HA8 V *4.100mm*Automatik*3,5 T AHK*  - Furgon
 15
36 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 58min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 446757

Iveco Daily 35C16 HA8 V *3.000mm*Automatik*LED*  - Furgon
 15
33 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
990 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
156 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 58min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 448157

Iveco Daily 35S18 HA8 V *4.100mm*Automatik*3,5 T AHK*  - Furgon
 15
36 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 58min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 446757-1

Renault Master Blue dCi 150 L3 H2 - 2023  - Furgon
 13
33 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
9 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3orë 5min

novotruck Kühlfahrzeuge

Gjermani, Bad Rothenfelde

Numri i referencës 19040202

Volkswagen Caddy - Furgon
 20
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2011
155 723 km
Dizel
75 hp

Botuar: 16orë 40min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

IVECO Daily 35S16V, DAB, Klimaautomatik - Furgon
 11
27 979.83 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
104 627 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 102 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 17orë 34min

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

3 I

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës KUA2330017

IVECO Daily 35S16V, TÜV+Wartung+Reifen Neu! - Furgon
 13
27 979.83 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
84 805 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 102 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 17orë 34min

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

3 I

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës KUA2330056

IVECO Daily 35S16A8V Hi-Matic, TÜV + Wartung + Reifen - Furgon
 11
29 979.83 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
83 393 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 200 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 17orë 35min

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

3 I

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës KUA2330119

Mercedes-Benz Sprinter 317 L3 H2 - Furgon
 15
Pyet për çmimin
2022
36 000 km
Dizel
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 062 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 18orë 28min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës VXD-81-R

Ford Transit Custom 2.0 TDCI L1H1, Klima  - Furgon
 30
14 290 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
110 060 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
105 hp

Botuar: 19orë 6min

STARENT Truck & Trailer GmbH

15

Austri, Peuerbach

Numri i referencës VAN23014

 Opel - Movano 165 L3H2 - Furgon
 6
30 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
30 km
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 300 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 19orë 32min

Auto-Wardenga

6

Gjermani, Straubing

Renault MASTER 125.35 - Furgon
 20
Ankandi
2012
187 626 km
Dizel

Botuar: 20orë 14min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës HF12EWH

IVECO DAILY 35-140 - Furgon
 1
Ankandi
2018
Dizel

Botuar: 20orë 15min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PJ18YVA

FIAT DUCATO 35 MAXI 2.3 MULTIJET 140 - Furgon
 20
Ankandi
2021
Dizel

Botuar: 20orë 15min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës WP70YTR

IVECO DAILY 35-110 - Furgon
 20
Ankandi
2015
293 817 km
Dizel

Botuar: 20orë 16min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PN65TVP

Mercedes-Benz VITO 110 CDI - Furgon
 20
Ankandi
2014
312 605 km
Dizel

Botuar: 20orë 17min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës KW64BBE

Ford TRANSIT T350 2.2TDCI 125PS - Furgon
 20
Ankandi
2014
169 191 km
Dizel

Botuar: 20orë 17min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CU14BYP

Mercedes-Benz VITO 113 CDI - Furgon
 20
Ankandi
2013
222 900 km
Dizel

Botuar: 20orë 17min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës LO13UZH

Ford TRANSIT T280 2.2TDCI 100PS - Furgon
 20
Ankandi
2014
105 355 km
Dizel

Botuar: 20orë 18min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës FT63VKK

Ford TRANSIT CONNECT T230 1.8TDCI 90PS - Furgon
 20
Ankandi
2013
160 744 km
Dizel

Botuar: 20orë 18min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CP62UPK

1 2 3 88   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Panel vans
t1 old