Furgona RENAULT

Rezultate të gjetura: 166

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  RENAULT
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon Renault Master L4H2 2.3 DCI EURO 6 MAXI 163 PK
20
Furgon
Renault Master L4H2 2.3 DCI EURO 6 MAXI 163 PK
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 181320 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
15 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4orë 46min
Furgon Renault Master L4H2 MAXI RWD DL 2.3 dCi 150 EURO 5E GVW 3500 KG
20
Furgon
Renault Master L4H2 MAXI RWD DL 2.3 dCi 150 EURO 5E GVW 3500 KG
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 148381 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
12 950  EUR
Online: 4orë 48min
Furgon Renault Master 35 2.3 DCI 150 pk dubbellucht
12
Furgon
Renault Master 35 2.3 DCI 150 pk dubbellucht
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 126898 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1125 kg
Pesha bruto: 3500 kg
19 950  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Renault Master DCI 165 Energy Kasten Lang L4H2 Maxi
13
Furgon
Renault Master DCI 165 Energy Kasten Lang L4H2 Maxi
Autopark-A5
Gjermani
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 214862 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Pesha bruto: 3500 kg
9 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon RENAULT MASTER
17
Furgon
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 68863 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 97 hp
2 423  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT TRAFIC
11
Furgon
RENAULT TRAFIC
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 55030 km
Karburanti: naftë
Rendimenti i fuqisë: 115 hp
4 763  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT KANGOO
9
Furgon
RENAULT KANGOO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 102359 km
Rendimenti i fuqisë: 57 hp
2 542  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT KANGOO
8
Furgon
RENAULT KANGOO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 146240 km
Rendimenti i fuqisë: 57 hp
2 643  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT KANGOO
10
Furgon
RENAULT KANGOO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 132749 km
Karburanti: naftë
Rendimenti i fuqisë: 73 hp
1 998  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT KANGOO
5
Furgon
RENAULT KANGOO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 155087 km
Rendimenti i fuqisë: 57 hp
2 501  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT MASTER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 176343 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
Pesha bruto: 3500 kg
2 057  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT MASTER
10
Furgon
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 47764 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 99 hp
4 763  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT KANGOO
8
Furgon
RENAULT KANGOO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 24640 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 82 hp
1 567  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT MASTER
12
Furgon
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 182211 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
4 000  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT TRAFIC
11
Furgon
RENAULT TRAFIC
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 44455 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
4 763  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT L2H2 MASTER III
7
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT L2H2 MASTER III
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 264430 km
2 000  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT MASTER
7
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 139916 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
1 802  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT Master
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT Master
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 165500 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 99 hp
1 775  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon RENAULT MASTER
4
Furgon
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 219837 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
2 426  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon Renault Kangoo 1.6 105CV BENZINA METANO-PORTAPACCHI-CLIMA
20
Furgon
Renault Kangoo 1.6 105CV BENZINA METANO-PORTAPACCHI-CLIMA
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Pyet për çmimin
Online: 1d
Faqja 1 e 9
Rezultate të gjetura: 166
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.