Reja dhe përdorur pick ups në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pick ups


131
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 ISUZU D-Max 2.5 TD - pick up
 20
1 382 EUR
Ankandi

Botuar: 7orë 56min

Blinto

TOYOTA HILUX ACTIVE 2.2 D-4D - pick up
 1
Ankandi
2022
5 215 km
Dizel

Botuar: 8orë 11min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YR72OTW

Volkswagen Amarok TDI AG 4Motion Highline Doka Hardtop LEDE  - pick up
 20
23 521 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
94 074 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
179 hp

Botuar: 21orë 24min

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15091

Toyota Hilux - pick up
 20
31 600 EUR
2016
108 297 km
149 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 040 kg

Botuar: 3d

ATS Norway AS

Norvegji, Nordland, 8370

Numri i referencës 15264

ISUZU D-MAX - pick up
 6
11 713 EUR
Ankandi
2012
165 000 km
LPG
160 hp

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 284413

VOLKSWAGEN AMAROK HIGHLINE V6 3.0 TDI 224 4M - pick up
 20
Ankandi
2018
188 846 km
Dizel

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës EJ18VGP

FORD RANGER XL 4X4 2.2 TDCI - pick up
 20
Ankandi
2012
226 893 km
Dizel

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CV62SBZ

FORD RANGER SUPER XL 4X4 DCB 2.2 TDCI - pick up
 20
Ankandi
2016
284 701 km
Dizel

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës EO16FLG

Mercedes-Benz X 350d V6 Turbo 4Matic Doka *Voll/360°/TOP!!!!!  - pick up
 1
41 990 EUR
2019
108 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
258 hp

Botuar: 3d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sc625 , G032546 , H.R.

Nissan Navara 2.5 dCi  - pick up
 20
4 999 EUR
2006
346 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
174 hp

Botuar: 3d

K. Dag Transporte KFZ Handel

Gjermani, Düren

 Chevrolet 6,6 Dura Max - pick up
 20
1 036 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

Blinto

TOYOTA  - pick up
 7
Ankandi
2016

Botuar: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

11

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

MITSUBISHI L200 - pick up
 2
Ankandi
2017

Botuar: 3d

Ritchie Bros Auctioneers Spain - Ocana

11

Spanjë, OCANA, ESP

TOYOTA Hilux, D4D, 4x4 Double Cab - pick up
 14
Pyet për çmimin
2015
80 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
142 hp

Botuar: 3d

AST BAUMASCHINEN

13

Gjermani, Spreewald

 2021 Ford Ranger Wildtrak - pick up
 32
Ankandi
2021

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140350479

 2013 Ford Ranger - pick up
 42
Ankandi
2013
176 256 km

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352584

 2016 Ford Ranger - pick up
 35
Ankandi
2016
204 482 km

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296947

 2016 Ford Ranger XL - pick up
 33
Ankandi
2016
136 108 km

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352024

 2009 Mitsubishi L200 - pick up
 33
Ankandi
2009
200 481 km

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352394

 2019 Mitsubishi L200 - pick up
 32
Ankandi
2019
151 350 km

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352387

1 2 3 7   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Pickup trucks
t1 old