Reja dhe përdorur Pick ups në shitje - Truck1 Shqipëri
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 6
Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel - Pick up: foto 1
Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel - Pick up: foto 2
Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel - Pick up: foto 3
Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel - Pick up: foto 4
Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

Pickup Dodge Ram 1500 Laramie 3.0 EcoDiesel

Pick up
2016dizel240 hp
Suedi, c/o KONTORSHOTELLET NACKA STRAND CYLINDERVÄGEN 18 131 52 NACKA STRAND, Sweden
Botuar: 14orë 45minNumri i referencës O-000004200
Ankandi
2016dizel240 hp
Suedi, c/o KONTORSHOTELLET NACKA STRAND CYLINDERVÄGEN 18 131 52 NACKA STRAND, Sweden
Kontakto shitësin
Isuzu D-MAX - Pick up: foto 1
Isuzu D-MAX - Pick up: foto 2
Isuzu D-MAX - Pick up: foto 3
Isuzu D-MAX - Pick up: foto 4
Isuzu D-MAX - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Isuzu D-MAX

Pick up
2011171150 kmLPG136 hp
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Botuar: 17orë 37minNumri i referencës 337869

8 900EUR

Ankandi
 • ≈ 892 198 ALL
 • ≈ 9 689 USD
2011171150 kmLPG136 hp
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Kontakto shitësin
FOTON TUNLAND - Pick up: foto 1
FOTON TUNLAND - Pick up: foto 2
FOTON TUNLAND - Pick up: foto 3
FOTON TUNLAND - Pick up: foto 4
FOTON TUNLAND - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

FOTON TUNLAND

Pick up
2019
Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE
Botuar: 19orë 40min
Ankandi
2019
Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE
Kontakto shitësin
Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4 - Pick up: foto 1
Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4 - Pick up: foto 2
Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4 - Pick up: foto 3
Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4 - Pick up: foto 4
Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4 - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Mitsubishi L200 TROJAN 2.5DI-D 4X4

Pick up
2011262723 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Botuar: 19orë 54minNumri i referencës GFZ2748
Ankandi
2011262723 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Dacia Pickup Logan - Pick up, Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Dacia Pickup Logan - Pick up, Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Dacia Pickup Logan - Pick up, Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Dacia Pickup Logan - Pick up, Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Dacia Pickup Logan - Pick up, Mjet bujqësor/ Special: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Dacia Pickup Logan

Pick up, Mjet bujqësor/ Special
2009121174 kmnaftë85 hpNgarkesa e dobishme: 734 kgPesha bruto: 2590 kg
Francë, LE MULTIPOLE VERS LA COMMUNE 73310 SERRIERES-EN-CHAUTAGNE FRANCE
Botuar: 1dNumri i referencës 1578

7 500EUR

 • ≈ 751 852 ALL
 • ≈ 8 165 USD
2009121174 kmnaftë85 hpNgarkesa e dobishme: 734 kgPesha bruto: 2590 kg
Francë, LE MULTIPOLE VERS LA COMMUNE 73310 SERRIERES-EN-CHAUTAGNE FRANCE
Kontakto shitësin
Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd - Pick up: foto 1
Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd - Pick up: foto 2
Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd - Pick up: foto 3
Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd - Pick up: foto 4
Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Toyota Hilux 2.4 d-4d 4wd

Pick up
201758911 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 2150 hpNgarkesa e dobishme: 1120 kgPesha bruto: 3150 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës 311526

24 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 481 113 ALL
 • ≈ 26 945 USD
201758911 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 2150 hpNgarkesa e dobishme: 1120 kgPesha bruto: 3150 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE - Pick up: foto 1
Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE - Pick up: foto 2
Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE - Pick up: foto 3
Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE - Pick up: foto 4
Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

Ford RANGER WILDTRAK 2.0 ECOBLUE

Pick up
202250607 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
Botuar: 1dNumri i referencës YS22EZA
Ankandi
202250607 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4 - Pick up: foto 1
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4 - Pick up: foto 2
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4 - Pick up: foto 3
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4 - Pick up: foto 4
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4 - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

FIAT FULLBACK 2.4 CROSS 180PS 4X4

Pick up
2018177146 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Botuar: 1dNumri i referencës LJ68HVX
Ankandi
2018177146 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Ford RANGER XL 2.2 TDCI - Pick up: foto 1
Ford RANGER XL 2.2 TDCI - Pick up: foto 2
Ford RANGER XL 2.2 TDCI - Pick up: foto 3
Ford RANGER XL 2.2 TDCI - Pick up: foto 4
Ford RANGER XL 2.2 TDCI - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Ford RANGER XL 2.2 TDCI

Pick up
2015260641 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
Botuar: 1dNumri i referencës YF15KVB
Ankandi
2015260641 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak - Pick up: foto 1
Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak - Pick up: foto 2
Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak - Pick up: foto 3
Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak - Pick up: foto 4
Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (44)

Unused 2024 Ford Ranger Wildtrak

Pick up
202419 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 2dNumri i referencës 100316558
Ankandi
202419 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine. - Pick up: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine. - Pick up: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine. - Pick up: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine. - Pick up: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine. - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Mercedes-Benz Sprinter 210 cdi dubbel cabine.

Pick up
2013326124 kmdizelEuro 5100 hpNgarkesa e dobishme: 850 kgPesha bruto: 3000 kg
Holandë, Boxtelseweg 57, 5298 VB Liempde
Botuar: 3dNumri i referencës VD243X

9 350EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 937 309 ALL
 • ≈ 10 179 USD
2013326124 kmdizelEuro 5100 hpNgarkesa e dobishme: 850 kgPesha bruto: 3000 kg
Holandë, Boxtelseweg 57, 5298 VB Liempde
Kontakto shitësin
2016 Nissan Navara NP300 - Pick up: foto 1
2016 Nissan Navara NP300 - Pick up: foto 2
2016 Nissan Navara NP300 - Pick up: foto 3
2016 Nissan Navara NP300 - Pick up: foto 4
2016 Nissan Navara NP300 - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

2016 Nissan Navara NP300

Pick up
2016203674 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 3dNumri i referencës 140419275
Ankandi
2016203674 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Nissan NAVARA TEKNA DCI 190 - Pick up: foto 1

Nissan NAVARA TEKNA DCI 190

Pick up
2018dizel
Mbretëria e Bashkuar, Scotland
Botuar: 4dNumri i referencës YS18VFK
Ankandi
2018dizel
Mbretëria e Bashkuar, Scotland
Ford RANGER XL 4X4 2.5 TDCI - Pick up: foto 1

Ford RANGER XL 4X4 2.5 TDCI

Pick up
2010131729 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Botuar: 4dNumri i referencës EN59EGD
Ankandi
2010131729 kmdizel
Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead
Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll - Pick up: foto 1
Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll - Pick up: foto 2
Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll - Pick up: foto 3
Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll - Pick up: foto 4
Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Isuzu D-max DUBBEL CABINE BE Trekker LEER Volll

Pick up
2015237016 kmdizelEuro 5163 hpNgarkesa e dobishme: 1060 kgPesha bruto: 3000 kg
Holandë, MOLENSTRAAT 44033AV LIENDEN, Netherlands
Botuar: 7dNumri i referencës VN283H

17 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 789 408 ALL
 • ≈ 19 433 USD
2015237016 kmdizelEuro 5163 hpNgarkesa e dobishme: 1060 kgPesha bruto: 3000 kg
Holandë, MOLENSTRAAT 44033AV LIENDEN, Netherlands
Kontakto shitësin
Dodge Ram 2500 6,4l - Pick up: foto 1
Dodge Ram 2500 6,4l - Pick up: foto 2
Dodge Ram 2500 6,4l - Pick up: foto 3
Dodge Ram 2500 6,4l - Pick up: foto 4
Dodge Ram 2500 6,4l - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Dodge Ram 2500 6,4l

Pick up
2021167500 km
Gjermani, 22525 Hamburg
Botuar: 7dNumri i referencës 00MOSI40
Pyet për çmimin
2021167500 km
Gjermani, 22525 Hamburg
Kontakto shitësin
Chevrolet Avalanche - Pick up: foto 1
Chevrolet Avalanche - Pick up: foto 2
Chevrolet Avalanche - Pick up: foto 3
Chevrolet Avalanche - Pick up: foto 4
Chevrolet Avalanche - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Chevrolet Avalanche

Pick up
2005470000 kmnaftëEuro 4299 hp
Belgjikë, Gaverstraat 35b, Geraardsbergen
Botuar: 8d

4 250EUR

 • ≈ 426 049 ALL
 • ≈ 4 627 USD
2005470000 kmnaftëEuro 4299 hp
Belgjikë, Gaverstraat 35b, Geraardsbergen
Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til - Pick up: foto 1
Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til - Pick up: foto 2
Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til - Pick up: foto 3
Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til - Pick up: foto 4
Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Dodge Ram 1500 V8 med den helt rigtige motor og lyd til

Pick up
2024401 hp
Danimarkë, Dänemark, Lintrup
Botuar: 8dNumri i referencës 8205964A

72 351EUR

 • ≈ 7 252 970 ALL
 • ≈ 78 769 USD
2024401 hp
Danimarkë, Dänemark, Lintrup
Kontakto shitësin
2020 Toyota Hilux - Pick up: foto 1
2020 Toyota Hilux - Pick up: foto 2
2020 Toyota Hilux - Pick up: foto 3
2020 Toyota Hilux - Pick up: foto 4
2020 Toyota Hilux - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

2020 Toyota Hilux

Pick up
2020
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds, Yorkshire
Botuar: 9dNumri i referencës 140417247
Ankandi
2020
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds, Yorkshire
Kontakto shitësin
2018 Toyota Hilux - Pick up: foto 1
2018 Toyota Hilux - Pick up: foto 2
2018 Toyota Hilux - Pick up: foto 3
2018 Toyota Hilux - Pick up: foto 4
2018 Toyota Hilux - Pick up: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

2018 Toyota Hilux

Pick up
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 10dNumri i referencës 140415238
Ankandi
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 6
1 / 6
T1 new listing page - Pick ups
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.