Vinç për kamion John Deere CF8 nga Lituani në shitje - ID: 7357462
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

John Deere CF8

Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8

Botuar: 3m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 1
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 2
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 3
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 4
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 5
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 6
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 7
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 8
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 9
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 10
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 11
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 12
Vinç për kamion për Pajisje pylltarie John Deere CF8: foto 13
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF

Lizingu

Kontakto shitësin
Vendndodhja

Lituani, Litauen
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

CF8 base with column - new bearings and new seals - ready for work.

"Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than 15 years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into parts, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of bogie and single axles, driving pumps, motors, all types of bearings, gearboxes, all electronics, modules, cab, TMC used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters heads, grabs, cranes, columns, gears, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond.

Facebook: Fomisas - forestry spares

Lietuviškai: +370 676 36523

German: +49 - (0)15207174863

English: +370 674 23355

Russian: +79116486840

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

Lizingu

Lituani, Litauen
watch_later
Ora lokale e shitësit:
18:49
4.8
25 komente
Dërgo mesazhin
I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - Fomisas, UAB