Makineri ndërtimi AIRPRESS


8
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Airpress APZ 1300+ Compressor - kompresor ajri
 5
1 750 EUR

Kompresor ajri

2017

Online: 22d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4270352

Airpress APS 30B 22 kW 3000 L / min 13 Bar Silent Elektrische Schroefcompressor - kompresor ajri
 14
3 250 EUR

Kompresor ajri

2004
7 136 orët
30 hp

Online: 23d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003950

Airpress ADR 12 luchtdroger 1200 L / min 16 Bar Air Dryer - kompresor ajri
 10
695 EUR

Kompresor ajri

2008
1 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003954

Airpress HK 600-200 4 PK 10 bar 380 L / min elektrische zuigercompressor - kompresor ajri
 12
795 EUR

Kompresor ajri

2010
4 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003713

Airpress XA 900 5.5 kW 750 L / min 12 Bar Silent Elektrische zuigercompressor - kompresor ajri
 13
1 650 EUR

Kompresor ajri

2000
2 050 orët
7 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003953

Airpress BA 900 5.5 kW 10 Bar 822 L / min Elektrische Zuigercompressor - kompresor ajri
 14
1 750 EUR

Kompresor ajri

1998
1 576 orët
7 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003816

Airpress SPRĘŻARKA ŚRUBOWA APS10 7,5KW NOWY!!!  - kompresor ajri
 5
3 851 EUR

Kompresor ajri

2018

Online: 2m 21d

P.H.U. AIRSPAW Iwona Skiba

Poloni, Polen

Airpress KOMPRESOR ŚRUBOWY VT1510 11KW KOMPLET!!  - kompresor ajri
 3
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

13 379 orët

Online: 2m 28d

P.H.U. AIRSPAW Iwona Skiba

Poloni, Polen

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.