Makineri ndërtimi DYNAPAC


   Faqja 1 e 38 1/38   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Dynapac LG 300  - ngjeshës
 17
1 600 EUR

Ngjeshës

2011

Online: 15d

Jugokomercija Doo

Serbia, Serbia

Dynapac CC324 - rul
 7
39 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2011
177 orët
Pesha neto: 8 350 kg
75 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 183480

Dynapac LT62 - tokmak
 10
27 EUR
Ankandi

Tokmak

1999

Online: 18d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

Dynapac CA134 PD GOOD WORKING CONDITION - 80% TYRES - rul
 20
19 800 EUR
Çmimi neto

Rul

2008
1 873 orët
84 hp

Online: 9orë 22min

BAS Machinery

Holandë, Veghel

ID 70146370

DYNAPAC CC142 - rul rrugësh
 20
Ankandi

Rul rrugësh

1998

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

DYNAPAC CC122 - rul rrugësh
 20
Ankandi

Rul rrugësh

2004

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

Dynapac CC334HF - rul
 7
25 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2011
8 105 orët
Pesha neto: 9 310 kg
101 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 181744

Dynapac CC324 - rul
 7
39 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2011
177 orët
Pesha neto: 8 350 kg
75 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 183480

Dynapac 8008 - shtrues asfalti
 20
1 000 EUR
Ankandi

Shtrues asfalti

1984
Pesha neto: 8 500 kg

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Brugsetraat 192 A, Oostkamp, 8020

ID 7301952

 2010 Dynapac CC224CHF - rul rrugësh
 16
Ankandi

Rul rrugësh

2010

Online: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140243453

DYNAPAC CA301D - rul rrugësh
 4
12 354 EUR

Rul rrugësh

2015
3 600 orët
Pesha neto: 11 800 kg
107 hp

Online: 3d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210508006

DYNAPAC CC211 - fadromë me goma
 4
14 825 EUR

Fadromë me goma

2018
1 800 orët
Pesha neto: 7 000 kg
71 hp

Online: 3d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210508007

DYNAPAC CA301D - ngjeshës
 4
13 177 EUR

Ngjeshës

2018
2 300 orët
Pesha neto: 11 800 kg
107 hp

Online: 3d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210508004

DYNAPAC CC82 - rul rrugësh
 20
Ankandi

Rul rrugësh

2001
1 606 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

DYNAPAC LP850 - mini rul
 8
4 400 EUR

Mini rul

Online: 4d

DANARTE, S.L.

Spanjë, Pontedeume - La Coruña.

DYNAPAC CA301D - rul
 5
12 461 EUR

Rul

2017
4 291 km
2 356 orët
Pesha neto: 5 352 kg

Online: 4d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051010

DYNAPAC CC232HF - rul rrugësh
 5
27 720 EUR

Rul rrugësh

2005
11 000 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Góra Kalwaria

DYNAPAC CA30D - rul rrugësh
 4
11 530 EUR

Rul rrugësh

2016
3 200 orët
Pesha neto: 12 700 kg
125 hp

Online: 6d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210507007

DYNAPAC CA25D - rul rrugësh
 4
11 530 EUR

Rul rrugësh

2017
2 860 orët
Pesha neto: 10 700 kg
123 hp

Online: 6d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210507006

DYNAPAC CA251D - rul rrugësh
 4
12 354 EUR

Rul rrugësh

2017
2 900 orët
Pesha neto: 10 500 kg
107 hp

Online: 6d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210507008

 2018 Dynapac CC800 - rul rrugësh
 20
Ankandi

Rul rrugësh

2018
168 orët

Online: 8d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140257611

DYNAPAC SD 2500 - shtrues asfalti
 5
96 840 EUR

Shtrues asfalti

2015
5 486 orët

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mysłowice

DYNAPAC CA280D - ngjeshës
 8
31 900 EUR

Ngjeshës

2009
2 364 orët

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Katowice

1 2 3 38   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.