Reja dhe përdorur Ekskavatorë me litar në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë me litar

26
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 2
Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211) - Ekskavator me litar: foto 1
Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211) - Ekskavator me litar: foto 2
Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211) - Ekskavator me litar: foto 3
Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211) - Ekskavator me litar: foto 4
Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211) - Ekskavator me litar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator me litar Liebherr HS 832 HD 35 t Traglast, 23 m Ausleger (12001211)

199312200 orëtPesha neto: 34000 kg272 hp
Gjermani
Botuar: 7dNumri i referencës 12001211

56 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 814 424 ALL
  • ≈ 60 774 USD
199312200 orëtPesha neto: 34000 kg272 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Weserhütte SW191 H - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Weserhütte SW191 H

198920000 orëtPesha neto: 72000 kg
Gjermani
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
198920000 orëtPesha neto: 72000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Weserhütte W120 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Weserhütte W120

19746780 orëtPesha neto: 45000 kg
Gjermani
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
19746780 orëtPesha neto: 45000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Weserhütte SW190 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Weserhütte SW190

1985
Gjermani
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
1985
Gjermani
Kontakto shitësin
Weserhütte W12 - Ekskavator me litar: foto 1
Pyet për çmimin
Gjermani
Kontakto shitësin
Weserhütte W180 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Weserhütte W180

1979Pesha neto: 55000 kg
Gjermani
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
1979Pesha neto: 55000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
180 Eimmerkettenbagger - Ekskavator me litar: foto 1
180 Eimmerkettenbagger - Ekskavator me litar: foto 2
180 Eimmerkettenbagger - Ekskavator me litar: foto 3
180 Eimmerkettenbagger - Ekskavator me litar: foto 4
180 Eimmerkettenbagger - Ekskavator me litar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
Pyet për çmimin
1988
Gjermani
Kontakto shitësin
Stichweh KS600 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Stichweh KS600

Gjermani
Botuar: 5m 20d
Pyet për çmimin
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr HS832 HD - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Liebherr HS832 HD

19965500 orët
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
19965500 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Sennebogen S1225R - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Sennebogen S1225R

198611800 orëtPesha neto: 30000 kg
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
198611800 orëtPesha neto: 30000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr HS851 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Liebherr HS851

1989
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
1989
Gjermani
Kontakto shitësin
Sennebogen 635 R-LC-KB - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Sennebogen 635 R-LC-KB

199310500 orëtPesha neto: 13000 kg
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
199310500 orëtPesha neto: 13000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr HS895 HD - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Liebherr HS895 HD

200511200 orët
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
200511200 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Demag B410 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Demag B410

1972Pesha neto: 45000 kg
Gjermani
Botuar: 6m 8d
Pyet për çmimin
1972Pesha neto: 45000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
WESERHÜTTE W80  excavators / Seilbagger dragline - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar WESERHÜTTE W80 excavators / Seilbagger dragline

1978Pesha neto: 30000 kg
Gjermani
Botuar: 8m 17dNumri i referencës ID0775
Pyet për çmimin
1978Pesha neto: 30000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
MENCK M154 Cable excavator / Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar MENCK M154 Cable excavator / Seilbagger

1972Pesha neto: 50000 kg
Gjermani
Botuar: 8m 17dNumri i referencës ID0903
Pyet për çmimin
1972Pesha neto: 50000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Menck M40 - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Menck M40

Gjermani
Botuar: 8m 18d
Pyet për çmimin
Gjermani
Kontakto shitësin
MENCK M154 – Cable excavator / Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 1
Pyet për çmimin
Gjermani
Kontakto shitësin
Stichweh KS400S - Ekskavator me litar: foto 1

Ekskavator me litar Stichweh KS400S

1973
Gjermani
Botuar: 8m 18d
Pyet për çmimin
1973
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr 832 Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 1
Liebherr 832 Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 2
Liebherr 832 Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 3
Liebherr 832 Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 4
Liebherr 832 Seilbagger - Ekskavator me litar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator me litar Liebherr 832 Seilbagger

199613800 orët
Gjermani
Botuar: 9m 17d

128 000EUR

  • ≈ 13 290 112 ALL
  • ≈ 138 912 USD
199613800 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 2
1 / 2
T1 new listing page - Ekskavatorë me litar
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.