Reja dhe përdorur ekskavatorë me zinxhirë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Ekskavatorë me zinxhirë


   Faqja 1 e 352 1/352   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Komatsu PC210LC-8 - ekskavator me zinxhirë
 4
28 500 EUR
2009
10 985 orët

ULTIMATE PLANT EXPORTER LTD

Irlandë, Cappanacreha

KOMATSU PC200-8 - ekskavator me zinxhirë
 4
1 EUR
2017

Toaks International Trading Company

Kinë, No. 1688 South Lianhua Road, Minhang District, Shanghai,China

Fiat Hitachi EX 255 - ekskavator me zinxhirë
 17
20 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
17 781 orët
Pesha neto: 25 900 kg
175 hp

Botuar: 3orë 4min

WEST EQUIPMENT

Holandë, Krabbendijke

Hitachi ZX60C-5A - ekskavator me zinxhirë
 15
37 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
6 orët
Pesha neto: 5 400 kg
41 hp

Botuar: 3orë 4min

WEST EQUIPMENT

Holandë, Krabbendijke

DOOSAN DX300LC-5 - ekskavator me zinxhirë
 3
89 000 EUR
2019
4 200 orët

Botuar: 4orë 53min

A.N. INTERNATIONAL B.V.

Holandë, VEERE

Caterpillar 325 D - ekskavator me zinxhirë
 20
52 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
14 329 orët
207 hp

Botuar: 5orë 12min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70200140

Volvo ECR145D - Good Working Condition / Dutch Machine - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin
2013
12 084 orët
Pesha neto: 16 560 kg
116 hp

Botuar: 5orë 32min

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BM5072

Caterpillar 313F L CE/EPA CERTIFIED - ALL FUNCTIONS - ekskavator me zinxhirë
 20
59 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
7 177 orët
101 hp

Botuar: 5orë 46min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70192653

Caterpillar 349 E CE/EPA CERTIFIED - ALL FUNCTIONS - ekskavator me zinxhirë
 20
84 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
12 444 orët
431 hp

Botuar: 5orë 46min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70187576

Caterpillar 330FL - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin
2016
9 811 orët
Pesha neto: 3 540 kg
242 hp

Botuar: 5orë 58min

Brabant AG Industrie B.V.

Holandë, Klundert

Numri i referencës 42980

Caterpillar 323 D 3 NEW UNUSED - HAMMER LINE - ekskavator me zinxhirë
 20
109 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
5 orët
144 hp

Botuar: 6orë 48min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70198983

NEW HOLLAND E215 - ekskavator me zinxhirë
 2
29 000 EUR
E re
2005
12 126 orët
Pesha neto: 22 200 kg
150 hp

Botuar: 9orë 6min

COMAI SPA

8 V

Itali, Bra

Numri i referencës 34433

HYUNDAI HX330NL - ekskavator me zinxhirë
 2
88 000 EUR
2016
9 234 orët
Pesha neto: 33 300 kg
280 hp

Botuar: 9orë 6min

COMAI SPA

8 V

Itali, Bra

Numri i referencës 34426

HITACHI ZX350LCN-3 - ekskavator me zinxhirë
 2
Pyet për çmimin
2006
Pesha neto: 34 400 kg
270 hp

Botuar: 9orë 6min

COMAI SPA

8 V

Itali, Bra

CATERPILLAR 323FL - ekskavator me zinxhirë
 20
646 000 EUR
2017
5 145 orët

Botuar: 9orë 37min

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Łomianki

Numri i referencës PLB10018

CATERPILLAR 320-07 - ekskavator me zinxhirë
 20
134 000 EUR
2019
4 824 orët

Botuar: 9orë 37min

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Łomianki

Numri i referencës HEX10971

CATERPILLAR 323EL - ekskavator me zinxhirë
 20
508 000 EUR
2015
7 615 orët

Botuar: 9orë 37min

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Łomianki

Numri i referencës RAP00967

CATERPILLAR 326FLN - ekskavator me zinxhirë
 20
620 000 EUR
2016
7 679 orët

Botuar: 9orë 37min

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Czeladź

Numri i referencës HCJ00142

KOBELCO SK 180 LC-10E - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin
E re
2022
40 orët

Botuar: 9orë 59min

Baumaschinen Puntigam GmbH

6

Austri, Deutsch Goritz

Numri i referencës 5080

CATERPILLAR 320BL - ekskavator me zinxhirë
 7
20 938 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
3 500 orët
134 hp

Botuar: 10orë 38min

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Kinë, Hefei

JCB 8045 - 2.177 H - ekskavator me zinxhirë
 17
Pyet për çmimin
2014
2 178 km
2 177 orët
Pesha neto: 4 675 kg
Ngarkesa e dobishme: 75 kg
48 hp

Botuar: 10orë 44min

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E59734

Samsung SE 210 LC-2  - ekskavator me zinxhirë
 20
18 000 EUR
1995
13 736 orët
136 hp

Botuar: 11orë 33min

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Belgjikë, SANKT VITH

1 2 3 352   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old