Ekskavatorë për mbetje


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Liebherr A934C LITRONIC Straight Industrial-Mono Boom: 9600  - ekskavator për mbetje
 20
89 000 EUR
2012
15 343 orët
175 hp

Online: 2m 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11373

FUCHS MHL 320 - ekskavator për mbetje
 10
Pyet për çmimin
2015
5 475 orët
113 hp

Online: 1d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Hessisch Oldendorf

FUCHS MHL 331 - ekskavator për mbetje
 7
52 000 EUR
2004
21 128 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mysłowice

LIEBHERR A 914B - ekskavator për mbetje
 8
43 740 EUR
2006
13 343 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kutno

LIEBHERR A932 - ekskavator për mbetje
 14
77 130 EUR
2011
5 000 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Olsztyn

Fuchs MHL 335 E  - ekskavator për mbetje
 20
96 500 EUR
2015
12 600 orët
154 hp

Online: 2d

PRIMA Equipment

9

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17131

ATLAS MH350 - ekskavator për mbetje
 10
145 500 EUR
2012
3 600 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bolesław

Fuchs MHL 331 E OVERSLAGKRAAN/MATRIAL HANDLER/UMSCHLAG  - ekskavator për mbetje
 15
Pyet për çmimin
2017
5 308 orët

Online: 3d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Liebherr R 934 C EW  - ekskavator për mbetje
 12
32 900 EUR
2008
16 253 orët
258 hp

Online: 3d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

ATLAS 1804 - ekskavator për mbetje
 12
20 930 EUR
1995
17 420 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Będzymin

JCB JS200W - ekskavator për mbetje
 5
20 910 EUR
2003
9 820 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Łuków

HITACHI ZX 210 LC-3 - ekskavator për mbetje
 10
52 650 EUR
2011
7 500 orët

Online: 6d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Świerże Górne

TEREX-FUCHS MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick , - ekskavator për mbetje
 20
73 500 EUR
2016
4 000 orët
Pesha neto: 15 000 kg
113 hp

Online: 6d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

Liebherr A 934 B  - ekskavator për mbetje
 20
47 500 EUR
2005
16 911 orët

Online: 6d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

Liebherr A 944 C HD  - ekskavator për mbetje
 2
59 900 EUR
2007
254 hp

Online: 6d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

Liebherr A 904 C  - ekskavator për mbetje
 10
24 750 EUR
2005

Online: 6d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

TEREX MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick , - ekskavator për mbetje
 20
73 500 EUR
2016
4 000 orët
Pesha neto: 15 000 kg
113 hp

Online: 8d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

TEREX Fuchs MHL 350 - ekskavator për mbetje
 12
77 120 EUR
2010
14 144 orët

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Białystok

FUCHS 350 - ekskavator për mbetje
 1
35 240 EUR
1999
1 orët

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Dąbrowa Górnicza

CATERPILLAR MH3024-06C  - ekskavator për mbetje
 14
178 000 EUR
2018
778 orët

Online: 8d

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Frankenthal

Gjermani, Zeppelinstraße, Frankenthal, DE-67227

ID FB700419

CATERPILLAR M322D - ekskavator për mbetje
 9
52 880 EUR
2006
12 800 orët

Online: 11d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Poznań

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.