Reja dhe përdorur Fadroma në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Fadroma, ngarkuesit


4 213
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 211 1/211   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Terex TL120 heittokauhalla  - Fadrom me goma
Good price
Volvo L 70 H  - Fadrom me goma
144 900 EUR
Bobcat S300 - Mini fadrom
 6
Pyet për çmimin

Mini fadrom

Pesha neto: 3 800 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 300 kg
80 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Minhang District, Shanghai

Numri i referencës S300

CAT 950 M  - Fadrom me goma
 20
88 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2017
11 200 orët

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Caterpillar 972 K - Fadrom me goma
 20
68 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2012
13 189 orët
318 hp

Botuar: 20min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222180

Caterpillar 966M - Fadrom me goma
 20
86 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2015
6 277 orët
311 hp

Botuar: 50min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70218817

Caterpillar 950M | BUCKET | QUICK COUPLER | AIRCO | CE + EPA - Fadrom me zinxhir
 19
78 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me zinxhir

2017
9 588 orët
Pesha neto: 19 200 kg
249 hp

Botuar: 1orë 8min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 112113

Liebherr L544 - Fadrom me goma
 12
30 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2002
15 735 orët

Botuar: 2orë 49min

PHU TEGES Karczmarczyk Zenon

Poloni, Radzymin

Hot offer
Hyundai HL757-7 - Fadrom me goma
 12
20 000 EUR

Fadrom me goma

2006
Ngarkesa e dobishme: 5 400 kg

Botuar: 2orë 49min

PHU TEGES Karczmarczyk Zenon

Poloni, Radzymin

Good price
Kramer KT447 - Fadrom
 1
91 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom

2019
2 700 orët
136 hp

Botuar: 5orë 46min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës MXKM_0036

Caterpillar 956L - Fadrom me goma
 12
19 800 EUR

Fadrom me goma

2020
800 km
1 100 orët
Pesha neto: 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 5 000 kg
226 hp

Botuar: 6orë 19min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

QINGDAO PROMISING 5.0T Font Wheel Loader ZL50F - Fadrom me goma
 6
37 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

E re
2023
10 km
5 orët
Pesha neto: 17 100 kg
Ngarkesa e dobishme: 5 000 kg
220 hp

Botuar: 6orë 23min

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

8

Kinë, Qingdao

Numri i referencës 20230330ZL50F

KOMATSU WA600-3 - Fadrom me goma
 1
89 000 EUR

Fadrom me goma

2005
16 000 orët

Botuar: 6orë 51min

A.N. INTERNATIONAL B.V.

3

Holandë, VEERE

Caterpillar 906m - Fadrom me goma
 20
41 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2018
2 587 orët
Pesha neto: 5 600 kg
75 hp

Botuar: 7orë

Im en Export Zegers Trucks

11

Holandë, Groesbeek

Volvo L220E - Fadrom me goma
 16
29 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2006
21 103 orët
Pesha neto: 41 000 kg

Botuar: 7orë

Im en Export Zegers Trucks

11

Holandë, Groesbeek

 Volvo L180H - Fadrom me goma
 20
140 000 EUR
Ankandi

Fadrom me goma

2017
10 754 orët

Botuar: 7orë 15min

MPE Scandinavia

1

Suedi, Grödinge

Numri i referencës L180HC004213

 Caterpillar 972K - Fadrom me goma
 20
118 000 EUR
Ankandi

Fadrom me goma

2011
5 556 orët

Botuar: 7orë 15min

MPE Iberia

1

Spanjë, Ocana

Numri i referencës CAT0972KPPEM00326

Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 1
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 2
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 3
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 4
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 1
Caterpillar CAT 906H - Fadrom me goma: foto 2

Caterpillar CAT 906H

2012 5 950 orët Pesha neto: 6 000 kg
Poloni, Nakło n/Notecią
Botuar: 7orë 19min

30 000 EUR

star
2012 5 950 orët Pesha neto: 6 000 kg
Poloni, Nakło n/Notecią
email Kontakto shitësin
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 1
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 2
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 3
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 4
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 1
Liebherr L550 - Fadrom me goma: foto 2

Liebherr L550

2012 16 650 orët Pesha neto: 17 300 kg 172 hp
Poloni, Nakło n/Notecią
Botuar: 7orë 24min
Pyet për çmimin
star
2012 16 650 orët Pesha neto: 17 300 kg 172 hp
Poloni, Nakło n/Notecią
email Kontakto shitësin
Komatsu WA320-7 - Fadrom me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadrom me goma

2015
5 773 orët
Pesha neto: 16 500 kg

Botuar: 7orë 56min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05721

Caterpillar 966GC - Fadrom me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadrom me goma

2021
1 427 orët
Pesha neto: 21 577 kg

Botuar: 7orë 58min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05711

Caterpillar 953C - Fadrom me zinxhir
 20
Pyet për çmimin

Fadrom me zinxhir

1999
9 194 orët
Pesha neto: 19 600 kg

Botuar: 8orë

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05767

Caterpillar 908 - Fadrom me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadrom me goma

E re
2022
7 orët
Pesha neto: 6 632 kg

Botuar: 8orë

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05888

Caterpillar 950F II Ex-army - Fadrom me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadrom me goma

1995
1 222 orët
Pesha neto: 17 670 kg

Botuar: 8orë 2min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05845

1 2 3 211   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Loaders
t1 old