Reja dhe përdorur Fadroma me goma në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Fadroma me goma, ngarkuesit me rrota


   Faqja 1 e 178 1/178   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Caterpillar 936E - Fadrom me goma
 6
13 854 EUR
2011
3 600 orët
Ngarkesa e dobishme: 2 500 kg
132 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Volvo L150G *Bj2012/15000h/Sw/3.Kreis/ZSA/BSS/Waage*  - Fadrom me goma
 1
Pyet për çmimin
2012
15 000 orët

BNS Intercon GmbH

1

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23113

 2016 DEERE 644K 17109 - Fadrom me goma
 6
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 1orë 30min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17109

Shandong Rippa Machinery Group Co., Ltd. R906 [ Copy ] - Fadrom me goma
 9
8 908 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 2orë 54min

Shandong Rippa Machinery Group Co., Ltd.

Kinë

Volvo L 180 C  - Fadrom me goma
 18
19 500 EUR
1996
17 629 orët

Botuar: 3orë 11min

Kanes Machines BV/SRL

1

Belgjikë, Grâce-Hollogne

Furukawa 345-II. Klima.  - Fadrom me goma
 20
18 900 EUR
1998
18 863 orët

Botuar: 3orë 11min

Kanes Machines BV/SRL

1

Belgjikë, Grâce-Hollogne

O&K / FAUN F1110-B - Fadrom me goma
 15
1 000 EUR
Ankandi
1986
18 425 orët
91 hp

Botuar: 3orë 26min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Staphorst, Overijssel

Numri i referencës 9600199

Hegales H180 - Fadrom me goma
 15
2 500 EUR
Ankandi
2022
1 orët
Pesha neto: 800 kg
25 hp

Botuar: 3orë 47min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Polderweg 140, Schiedam, 3125 KE

Numri i referencës 9593281

Volvo L110E - Fadrom me goma
 15
2 500 EUR
Ankandi
2006
19 152 orët
226 hp

Botuar: 3orë 54min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593566

Ahlmann AZ14 - Fadrom me goma
 15
2 500 EUR
Ankandi
1998
204 orët
Pesha neto: 9 500 kg
105 hp

Botuar: 4orë 12min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Rosmalen, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600159

Everun ER12 - Fadrom me goma
 15
1 000 EUR
Ankandi
2018
598 orët
Pesha neto: 3 400 kg
49 hp

Botuar: 4orë 13min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, X, Lunteren, X

Numri i referencës 9600133

Everun ER25 - Fadrom me goma
 15
1 000 EUR
Ankandi
2023
1 orët
Pesha neto: 5 500 kg
93 hp

Botuar: 4orë 14min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600546

Thaler 2034/KA - Fadrom me goma
 15
5 000 EUR
Ankandi
2010
1 839 orët
Pesha neto: 1 780 kg
33 hp

Botuar: 4orë 15min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Lieshout, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600215

Terex -  - Fadrom me goma
 11
Pyet për çmimin
2015
6 245 orët

Botuar: 4orë 55min

Sjørup Group A/S

Danimarkë, Dänemark, Sjørup Group A/S tel. +45 97 54 83 00

Numri i referencës 25184

Caterpillar 980K - Fadrom me goma
 20
87 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
14 715 orët

Botuar: 12orë 50min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 3 Laar

Numri i referencës 00032275

O & K  - Fadrom me goma
 13
7 400 EUR
10 115 orët

Botuar: 14orë 9min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Caterpillar 980 G - Fadrom me goma
 20
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
32 297 orët
305 hp

Botuar: 14orë 50min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222260

Caterpillar 924G - Fadrom me goma
 20
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Botuar: 15orë 24min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

WOLF WL160 - Fadrom me goma
 20
2 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
E re
2023
50 hp

Botuar: 15orë 48min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

WOLF MINI 750 - Fadrom me goma
 20
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
E re
2023
25 hp

Botuar: 16orë 40min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

WOLF MINI 780T - Fadrom me goma
 20
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
E re
2023
34 hp

Botuar: 16orë 48min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

CATERPILLAR 988K - Fadrom me goma
 4
175 000 EUR
2016
11 400 orët

Botuar: 19orë 44min

A.N. INTERNATIONAL B.V.

3

Holandë, VEERE

1 2 3 178   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Wheel loaders
t1 old