Freza asfaltit


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
WIRTGEN W 50 - frezë asfalti
 6
Pyet për çmimin
2004
2 997 orët
80 hp

Online: 23orë 35min

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

WIRTGEN Wirtgen W500 - frezë asfalti
 5
10 570 EUR
1994
8 625 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Międzybrodzie Bialskie

Wirtgen W100Fi - frezë asfalti
 3
Ankandi
2013

Online: 5d

IronPlanet Europe

Gjermani, Windhagen

Wirtgen W210i - frezë asfalti
 3
Ankandi
2014

Online: 5d

IronPlanet Europe

Gjermani, Windhagen

Wirtgen W210 - frezë asfalti
 3
Ankandi
2011

Online: 5d

IronPlanet Europe

Austri, St Poelten

Wirtgen W100F - frezë asfalti
 3
Ankandi
2013

Online: 5d

IronPlanet Europe

Gjermani, Windhagen

Wirtgen W150 - frezë asfalti
 6
184 186 EUR
2012
4 100 orët

Online: 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3926

Wirtgen Dehag-Austrostar DE 500 / Fräsbreite 50 cm - frezë asfalti
 11
5 900 EUR
Çmimi neto
2004
1 km
856 orët

Online: 6d

JAWEED GmbH

Gjermani, Ober-Mörlen

ID 000755

WIRTGEN W50DC - frezë asfalti
 9
37 250 EUR
2003
3 925 orët

Online: 9d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kielce

Wirtgen W50 DC - frezë asfalti
 4
33 615 EUR
2005
2 500 orët

Online: 10d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3873

Wirtgen W 50 - frezë asfalti
 4
50 423 EUR
2010
1 400 orët

Online: 10d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3831

BOMAG BM 1200-35 - frezë asfalti
 16
Pyet për çmimin
E re
2020
59 orët
Pesha neto: 24 900 kg

Online: 13d

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

BOMAG BM 1000-35 - frezë asfalti
 20
260 000 EUR
2020
12 orët
Pesha neto: 22 600 kg

Online: 16d

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

WIRTGEN 1000C - frezë asfalti
 3
16 520 EUR
1982
1 orët

Online: 20d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Pabianice

 Frezarka do asfaltu SIMEX PL 1000, BOBCAT/GEHL/CAT - frezë asfalti
 16
8 405.55 EUR
2008
1 111 orët

Online: 22d

F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek

Poloni, 63-405 Strzyżew

Bitelli SF60 - frezë asfalti
 17
9 350 EUR
7 074 orët

Online: 23d

DANARTE, S.L.

Spanjë, Pontedeume - La Coruña.

WIRTGEN 500 DC - frezë asfalti
 3
8 804 EUR
1997
1 orët

Online: 26d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kościerzyna

WIRTGEN W 50 DC - frezë asfalti
 20
Pyet për çmimin
2013
4 469 orët
123 hp

Online: 27d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

WIRTGEN W 50 DC - frezë asfalti
 20
Pyet për çmimin
2012
5 125 orët
123 hp

Online: 27d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

SCHAEFF ITC 312 - frezë asfalti
 11
Pyet për çmimin
2001
152 hp

Online: 1m 1d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Hessisch Oldendorf

ID 035 523 0004

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.