Makineri ndërtimi GENERAL MAKİNA


10
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
GENERAL MAKİNA Primary Impact Crusher 500 TPH - gurëthyesi
 4
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

E re
2021
Pesha neto: 50 000 kg

Online: 25d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, İzmir

GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - makineri minerare
 10
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 55 000 kg

Online: 2m 10d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Turkey Mining Quarry Machines Manufacturer - makineri minerare
 7
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 68 000 kg

Online: 2m 10d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Secondary Impact Crusher in Stock - gurëthyesi
 3
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

E re
2021

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Portable Hard Rock Crusher - makineri minerare
 3
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 60 000 kg

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Portable Crushing Plant - makineri minerare
 10
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 50 000 kg

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Mobile Crushers For Sale - makineri minerare
 3
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 86 000 kg

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA Limestone Crushing Plant - makineri minerare
 5
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 86 000 kg

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA HOT Sale Crushing Plants - makineri minerare
 3
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2021
Pesha neto: 74 000 kg

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

GENERAL MAKİNA GNR900 Powerful Hummer Stone Crusher - gurëthyesi
 6
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

E re
2021

Online: 2m 11d

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.